Чому чоловік не називає свою жінку її ім’ям

Чи правда, що найприємніше слово для людини – його ім’я?

Ми вирішили з’ясувати з яких причин чоловік не називає жінку на ім’я на початку відносин і через тривалий час. Чому він не звертається до неї по імені в смс-переписці. А що значить, якщо чоловік не називає жінку не тільки по імені, але і взагалі ніяк?

«Найприємніше слово для людини – його ім’я».
З тих пір я почала помічати, як рідко чоловіки називають своїх жінок на ім’я. «Дорога», «Зая», «Сонце» – все це дуже приємні звернення, але чому не ім’я коханої?

Мені вдалося з’ясувати 8 причин, чому чоловік не називає вас по імені.
1. Чоловік не називає жінку на ім’я, тому що не хоче зближуватися
Чи не звертаючись до Вас по імені, він підсвідомо відгороджується, тому що не хоче занадто близьких відносин. Йому комфортніше називати Вас нейтральним «мила», ніж визнати той факт, що в його житті присутня реальна жінка з справжнім ім’ям.

2. Ви для нього не єдина
Переплутати ім’я жінки, з якою ділиш ліжко, – куди більш страшний злочин, ніж назвати її знеособленим «сонечком» або «кицькою». Тут проходить межа сірої моралі, але саме такою логікою і керуються представники сильної статі, змінюють коханок як рукавички.

3. Він не був близький з батьками
Якщо батьки через емоційну віддаленість не називали дитину на ім’я, то в дорослому житті йому буде просто не зрозуміло, чого такого особливого в імені людини. У дитинстві він не пишався своїм ім’ям, не надавав йому значення, і зараз не надає. У такому випадку його можна цьому навчити. Називайте його по імені, ніжно і як можна частіше. Говоріть щось на кшталт: «Мені так приємно називати тебе по імені, воно таке красиве і так тобі підходить». Поступово він почне розуміти, що і вам приємно чути своє ім’я з улюблених вуст.

4. Чоловік – прихований тиран
Дивно, але психологи довели, що чоловіки, які називають своїх обраниць зменшувально-пестливими іменами, можуть виявитися тиранами. В такому випадку прізвиська допомагають їм придушити свідомість жінки і показати свою перевагу над нею. Як тільки тиран зрозуміє, що ви попалися в його мережі, він почне маніпулювати, проявляти агресію і принижувати вас.

5. Він не впевнений у собі
Не тільки тирани прагнуть показати жінці свою перевагу. Можливо, у вашого чоловіка проблеми з самооцінкою, і принижуючи вас за допомогою зменшувально-пестливих прізвиськ – він самостверджується. Йому подобається бути великим і сильним Олександром поруч з якої-небудь маленької «Заїнькою».

6. Він не надає цьому значення
Велика ймовірність він називає Вас «Мася», тому що йому здається це милим і зворушливим, і просто не придає значення тому, що не звертається до Вас по імені. Йому так комфортно, він так звик і не бачить в цьому нічого поганого.

7. У нього таке почуття гумору
Можливо, у Ващого улюбленого просто відмінне почуття гумору, йому подобається називати Вас якимось індивідуальним, милим прізвиськом.
Це не виключає того, що в своє звернення до Вас він вкладає максимум ніжності і тепла.

8. Неприємні асоціації з ім’ям
Ну і чимала ймовірність того, що з Вашим ім’ям у нього асоціюються якісь неприємні спогади, наприклад, так звали дівчину, яка розбила йому серце. Важливо ж не те, як саме він до Вас звертається і як часто вимовляє Ваше  ім’я, важливо, в яких стосунках ви перебуваєте за фактом.

Мій добрий друг, наприклад, називає свою дружину просто «Любов». І це при тому, що вона не Люба, а Ольга. Просто для нього дружина – це уособлення всього того, що він вкладає в слово «ЛЮБОВ». І це безмірно мило, зворушливо, незвично. Здається, що ніхто в світі більше не називає так свою обраницю. І тут не виникає питання: «Чому не Оля?», Тут все зрозуміло без слів.

Це я все до того, що якщо Ваш улюблений називає Вас «Душа моя» або «Мила», не варто засмучуватися або панікувати. У кожного свій спосіб виявляти почуття. І чоловіка характеризують здебільшого його вчинки, а не слова.

Окремо хочеться сказати про причини, чому чоловік не називає жінку на ім’я в листуванні

Тут до звичайних причин можна додати ще кілька:
* Ваше ім’я занадто довге
* Ваше ім’я складне в написанні
* Він економить час
* Він взагалі не любить листуватися і завжди сухо відповідає
* Автозаміна вічно змінює Ваше ім’я на інше слово

You cannot copy content of this page