fbpx

Чому дружині не можна стригти свого чоловіка?

За народними забобонами вважається, що волосся має певну енергетику.

Воно добре «вбирає» наші психічні стани та фізичні хвороби. Навіть у зрізаного волосся залишається певна частка негативної енергетики. Якщо чоловік вирушає стригтися в перукарню, він залишає цей потік у фахівця. Якщо ж він просить про це дружину, негатив залишається вдома.

Саме в цьому і полягає відповідь на питання, чому не можна стригти чоловіка дружині.

Раціональне пояснення

Немає ніяких наукових доказів того, що трапиться щось погане, якщо дружина постриже свого чоловіка.

І, якщо відкинути всі забобони про те, чому дружині не можна стригти свого чоловіка, то єдиною раціональною причиною залишиться той факт, що дружина може підстригти чоловіка некрасиво, або криво.

Це може спровокувати сварку в родині, від чого й могло виникнути безліч прикмет про поганий вплив стрижки волосся близьким родичем.

 Ще кілька причин

У народі є чимало прикмет, які вказують на те, що підстригання волосся чоловіку його ж дружиною має наслідки..

Ось основні повір’я

№1. Жінка, яка підстригаю власного благовірного, ризикує зробити його життя коротше. А адже чоловіки і без того живуть менше в порівнянні з представницями протилежної статі.

№2. До швидкої зраді. Є поширена думка про те, що після стрижки чоловіка руками його ж дружини в недалекому майбутньому він може знайти іншу жінку і навіть піти з сім’ї до коханки.

№3. До сімейної сварки. Вирівнювання кінчиків волосся чоловіка може привести сім’ю до шлюборозлучного процесу. Відбувається він найчастіше через виникнення розбіжностей між чоловіком і дружиною, на тлі чого виникають регулярні конфлікти.

№4. До розставання. Жінка, яка вирішила зробити для коханого таку благородну справу, як стрижка волосся, має розуміти і усвідомлювати наслідки. Один з них – розставання. До нього ведуть всі фактори, перераховані вище (відсутність життєвих сил, зрада, сварка).

Related Post

Slow life – усвідомлене життя без поспіхуSlow life – усвідомлене життя без поспіху

Зазвичай люди мчать по життю зі швидкістю, за якої не встигають помітити навіть напрямок і мету свого руху. У постійному цейтноті і гонитві за успішним успіхом вони підхоплюють болячки, які

3 чоловічих імені, які відштовхують жінок3 чоловічих імені, які відштовхують жінок

Всі ми знаємо, що чоловічих імен існує незліченна кількість. Деякі з них рідкісні, інші не дуже, якісь із сильною енергетикою, а якісь навпаки. Але є також окрема категорія чоловічих імен

Чи хотіли би Ви знайти протиотруту від сорому?Чи хотіли би Ви знайти протиотруту від сорому?

Чому заважає почуття сорому і як його подолати? Про це розмірковує професор Університету Х’юстона Брено Браун (Brené Brown) Чому заважає почуття сорому і як його подолати. «Теодор Рузвельт говорив: «Повагу

facebook