Чому дружині не можна стригти свого чоловіка?

За народними забобонами вважається, що волосся має певну енергетику.

Воно добре «вбирає» наші психічні стани та фізичні хвороби. Навіть у зрізаного волосся залишається певна частка негативної енергетики. Якщо чоловік вирушає стригтися в перукарню, він залишає цей потік у фахівця. Якщо ж він просить про це дружину, негатив залишається вдома.

Саме в цьому і полягає відповідь на питання, чому не можна стригти чоловіка дружині.

Раціональне пояснення

Немає ніяких наукових доказів того, що трапиться щось погане, якщо дружина постриже свого чоловіка.

І, якщо відкинути всі забобони про те, чому дружині не можна стригти свого чоловіка, то єдиною раціональною причиною залишиться той факт, що дружина може підстригти чоловіка некрасиво, або криво.

Це може спровокувати сварку в родині, від чого й могло виникнути безліч прикмет про поганий вплив стрижки волосся близьким родичем.

 Ще кілька причин

У народі є чимало прикмет, які вказують на те, що підстригання волосся чоловіку його ж дружиною має наслідки..

Ось основні повір’я

№1. Жінка, яка підстригаю власного благовірного, ризикує зробити його життя коротше. А адже чоловіки і без того живуть менше в порівнянні з представницями протилежної статі.

№2. До швидкої зраді. Є поширена думка про те, що після стрижки чоловіка руками його ж дружини в недалекому майбутньому він може знайти іншу жінку і навіть піти з сім’ї до коханки.

№3. До сімейної сварки. Вирівнювання кінчиків волосся чоловіка може привести сім’ю до шлюборозлучного процесу. Відбувається він найчастіше через виникнення розбіжностей між чоловіком і дружиною, на тлі чого виникають регулярні конфлікти.

№4. До розставання. Жінка, яка вирішила зробити для коханого таку благородну справу, як стрижка волосся, має розуміти і усвідомлювати наслідки. Один з них – розставання. До нього ведуть всі фактори, перераховані вище (відсутність життєвих сил, зрада, сварка).

Related Post

2 серпня – День Іллі Пророка2 серпня – День Іллі Пророка

2 серпня (20 липня по старому стилю) – День Іллі Пророка, що належить до найпопулярніших свят. У слов’янськіх традиціях – Перунів день. У багатьох народностей Ілія вважається громовержцем, подібно древньому

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для всіх знаків Зодіаку

3 серпня – повний місяць. У цей повний місяць підвищиться ризик розірвати відносини. Під загрозою ті пари, у яких давно не все гладко. Якщо ви зі своєю другою половинкою до

Що ми знаємо про чоловічі почуття?Що ми знаємо про чоловічі почуття?

Ми звикли думати, що жінки більш емоційні, ніж чоловіки, чутливіші. Чи так це насправді? Поки ми дивимося з боку або вивчаємо здатність до емпатії, співпереживання, розуміння почуттів інших людей, жінки