Чому кожна мама повинна навчити свою дочку

Для дівчинки мама – головний приклад для наслідування

Психологи розповіли, яким речам і звичкам повинна навчити кожну дівчинку її мама.

Виховання дівчинки – процес не легкий, але приємний. Адже маленькі «принцеси» вважають своїх мам самими-найкрасивішими, розумними і привабливими. І в усьому прагнуть бути схожим на своїх матерів. І в цьому плані жінкам пощастило: в більшості випадків їм досить відповідати очікуванням своїх дітей і являти собою приклад зібраності, стриманості, хороших манер. Тоді їх дочки будуть просто копіювати цей образ.

Але все-таки існують речі, яким дівчаток потрібно вчити. І мова не тільки про правила гігієни, вирощування кімнатних квітів або приготування смачних страв. Важливо навчити основам життєвої мудрості маленьких леді.

Ось ті поради, які зроблять життя дівчаток простіше, щасливіше.

Зовнішність не головне. Виправити некрасиві риси обличчя можна за допомогою пластичної хірургії, а от поганий характер не вилікує ніякої доктор. Тому важливо приділяти увагу не тільки своїй красі, а й духовному розвитку.

Не варто спиратися на думку чужих людей. Приймаючи важливі рішення, варто прислухатися тільки до власного серця – воно підкаже, що буде краще для людини.

Любов – це не тільки красиві слова, а й вчинки. Іноді всього один своєчасний вчинок (наприклад, допомога у важкій справі) може сказати про почуття набагато більше, ніж сотні слів.

Не потрібно соромитися сліз. Якщо є бажання посумувати і поплакати – потрібно дозволити собі цю слабкість. Інакше нерозтрачені емоції стримувані образи будуть руйнувати людину зсередини.

Не треба жаліти про минулі помилки. Набагато важливіше намагатися не робити їх в майбутньому.

Іноді, щоб зрозуміти «твій» чоловік чи ні, його слід відпустити. Якщо вам судилося бути разом – він обов’язково повернеться.

Краща сварка – та, якої не було. Яка б не була причина суперечки – все можна залагодити мирним шляхом, без підвищення голосу і висловлених в пориві емоцій образливих слів.

You cannot copy content of this page