Чому Леви пам’ятають образи і як з ними дружити

Людей, які народилися під знаком Лева, сміливо можна назвати щасливчиками. Це ті самі люди, які гармонійно поєднують в собі і креативність, і товариськість, і здатність до самостійного життя.

Вони вміють будувати довгострокові плани і втілювати їх в життя. Причому в плані амбітності вони дадуть фору кожному. Леви – це ті люди, які борються за звання кращого знаку Зодіаку. Які ж їх головні характеристики?

1) Люблять тепло і сонце

Не випадково вони народжуються в саму теплу пору року. Сонце, радість і веселощі – це те, чого Леви потребують круглий рік.

2) Доброзичливі

У відданості з Левами важко зрівнятися, тому таким людям, як правило, можна беззастережно довіряти. Однак Леви разом з тим дуже образливі. Зради або поганого ставлення до себе вони не потерплять.

3) Трохи злопам’ятні

Вони добре пам’ятають будь-які образи. Якщо хтось насолив Леву, то може дорого заплатити за це.

4) Вміють дарувати увагу та подарунки

Леви роблять подарунки і дарують увагу, не вимагаючи взаємності у відповідь. Але також вони вміють цінувати і те, що отримують від інших.

5) Веселі

Спонтанні Леви обожнюють розважатися і веселитися в будь-який час доби. Тому в хорошій компанії завжди повинен бути присутнім цей знак Зодіаку. З ним будь-які посиденьки стають приємніше.

6) Пунктуальність – не їхня сильна сторона

Передбачити момент, коли Лев надумає прийти, неможливо, тому планувати його участь заздалегідь вкрай складно. Проте, коли він нарешті надумає нагрянути, це буде справжнім святом.

7) Добре почувають себе на самоті

Леву нескладно бути душею компанії, але він не боїться залишитися і на самоті. Провести вихідні вдома за улюбленим серіалом в компанії кота – цілком адекватно для Лева.

8) Вміють бути турботливими

Кожен Лев, як справжній ватажок прайду, піклується про всіх. Причому це стосується не тільки членів його сім’ї, а й друзів. Не можеш наодинці розібратися з проблемами – Лев завжди допоможе.

9) Вони добре виглядають

Внутрішня впевненість Лева допомагає йому завжди гідно виглядати. Більш того, поряд з ним кожен виглядає трішки краще.

10) Вміє любити

Пристрасні в любові. Питання, який знак Зодіаку підходить Леву як ідеальний партнер, абсолютно недоречний. Вони можуть розгледіти і примножити краще в кожному. Вони впевнені в собі, турботливі і чарівні. Заради улюблених Леви готові на все, адже вміють любити по-справжньому.

Досить згадати, скільки серед знаменитостей Левів: Мадонна, Арнольд Шварценеггер, Наполеон, Усейн Болт, Коко Шанель, Мік Джаггер, Стенлі Кубрик, Ніл Армстронг, Уїтні Х’юстон …

Є припущення, що саме особливості характеру підвищують шанси Лева на успіх. Адже гординя і самовпевненість штовхають його на авантюри, які і насичують життя яскравими фарбами.

You cannot copy content of this page