Чому не можна спати навпроти дзеркала?

У більшості культур дзеркало – символ місяця. У Китаї воно традиційно вважалося атрибутом Мудреців. В Японії дзеркало стало частиною переліку імператорських скарбів поряд з такими символами влади, як трон, меч і Три Перлини – символи трьох основних чеснот людини: знань, відваги і милосердя.

У традиціях синтоїстів восьмигранне дзеркало є символом миру і простору, що відображає образ. Порівнюючи дзеркало з водою, багато африканських і азіатських народів використовують його нарівні з чашею з водою в магічних ритуалах з присутністю духів і ворожіннях.

У повір’ях нашого народу дзеркало також завжди пов’язувалося з душею. Так, після смерті члена сім’ї потрібно було завісити дзеркало, щоб душа померлого не затрималася в ньому, використовували дзеркала і під час ворожіння.

Але чому ж не можна вішати дзеркала в спальні, чому не можна спати навпроти дзеркала? Здавалося б, рекомендації не вішати дзеркала в таких кімнатах, як ванна, а особливо спальня, прийшли до нас разом із захопленням фен шуем.
Можливо, це нам чуже? Хоча з іншого боку, якщо і наші пращури вірили в магічну силу дзеркал, що заважає нам розібратися з аргументами чужих нам традицій?

Зрештою, адже ми всі – діти однієї землі і як запевняють вчені, представники єдиної, п’ятої раси, яка прийшла тисячі років тому на зміну четвертої – раси великих атлантів, і закладає в ці переломні роки основу для раси нової, шостої.

Можливо, якби у наших прабабусь була ванна або окрема спальня, а не печі-лежанки, вони б теж нам розповіли чимало мудрих порад на цей рахунок? Але чому тоді подібних забобонів не було у наших вельмож, у них-то була можливість мати окремі спальні?

Уявіть собі, – і спальні були, і табу щодо дзеркал теж, та ще якісь: ні в царських палатах, ні покоях бояр дзеркала не вішали! Наші “рідні” ворожки і цілителі, експерти по тлумаченню народних прикмет і сновидінь також підтверджують: дзеркала в спальнях зайві!

Якщо зібрати всі аргументи проти дзеркал в спальні разом, виходить досить значний список:

– Дзеркала відображають не тільки сплячих навпаки них людей, а й всю обстановку в кімнаті. Будь відбитий гострий кут негативно діє на сплячого;

– Північні шамани запевняють, що за сплячим з дзеркала завжди спостерігає пара очей, як результат – поганий сон, дратівливість, сварки в родині через дрібниці. Сучасні уявлення про паралельні тонких світах роблять подібні запевнення шаманів не такими вже й неправдоподібними;

– Тлумачі снів ще в середні століття вважали, що в дзеркалі зосереджена сила вампіра і у сплячої людини все хороше, що є в душі, просто висмоктується за ніч.

– Якщо сплячий відбивається в дзеркалі – будуть проблеми, а якщо відбивається подружня пара, то подвоєння в дзеркалі числа партнерів буде непомітно підштовхувати подружжя до зрад;

– Дзеркало, що відбиває двері спальні і подружнє ліжко, подвоює невдачі сім’ї практично в усьому.

– Сучасна астрологія також згодна з тим, що до розстановки дзеркал потрібно відноситься дуже обережно. Особливо небезпечні тріснуті дзеркала, дзеркала з “історією”, які були свідками смертей і нещасть. Такі дзеркала можуть вбивати, і тому є ряд незаперечних свідчень. Історія таких фатальних дзеркал зараз вивчається і аналізується;

– Під час сну астральне тіло людини подорожує і, потрапивши в задзеркаллє, воно може просто звідти не повернутися. Тіло, розлучившись з однією зі своїх неодмінних складових, вмирає. Адже скільки дивних, раптових, безпричинних смертей уві сні констатують лікарі щодня.

– Дзеркала мають величезну магічну силу, як позитивної, так і негативної. Це врата в світ задзеркалля – потойбічний світ, паралельні світи. Врата ці відкриваються нелегко, тому ми і стаємо безтурботними свідками безневинності мільйонів дзеркал.

– Проте одного разу відкриті двері закрити дуже важко. Перервати назавжди одного разу зв’язок з потойбічним світом практично нереально;

– Дзеркало – найсильніше енергетичне джерело і здатне трансформувати в майбутнє наш хвилинний поганий настрій чи самопочуття, якщо ми в такому стані подивився в нього;

– Дзеркало – найсильніший енергетичний магніт, воно здатне грати на наших слабостях, віднімати енергію, старити.

– Особливо не рекомендується довго дивитися у дзеркало маленьким діткам, жінкам, які годують груддю, вагітним, під час місячних. Організм ослаблений і легше піддається негативному впливу.

– Є звичайне, не пов’язане з містикою пояснення, чому не варто спати поруч з дзеркалом – людина може злякатися відображення гри тіней і через це  буде складно заснути. До речі, саме з цієї причини не варто ставити дзеркала поруч з ліжками дітей.

You cannot copy content of this page