Чому необхідно дружити з Терезами

Терезы – це єдиний неживий знак Зодіаку, тому він особливий. Саме представники цього знаку краще за всіх знають, що таке гармонія. Ніхто так не вміє тримати баланс, як Терези. Це дуже цікаві люди, які відчувають прекрасне, володіють стійкістю духу і непохитною волею. І це тільки те, що лежить на поверхні, а всередині цих людей дивовижний світ.

Характер Терезів

1) Вони краще за всіх підтримують баланс

Терези вміють дивитися на ситуацію з боку, тому до них завжди можна звернутися за допомогою. Вони завжди прагнуть знайти баланс. Їм дуже некомфортно, коли навколо них негатив, тому вони намагаються все налагодити і оточити себе позитивними людьми. Через це вони створюють навколо себе позитивну і приємну атмосферу. Так ти і сам стаєш краще.

2) Вони легко сходяться з іншими людьми

Терези подобаються людям, вони можуть змусити будь-кого відчувати себе цікавим і важливим. Вони вміють слухати і відчувати інших людей. Вони прагнуть зближуватися з людьми, які їм подобаються, вони шукають дружніх відносин. Ось тільки вони терпіти не можуть поверхневих людей і відразу перестають з ними спілкуватися.

3) Вони люблять робити інших щасливими

Вони роблять це просто так. Їм подобається дарувати подарунки, говорити приємні слова і змушувати інших посміхатися. Так вони самі відчувають себе щасливими. Їх друзі і сім’я для них завжди на першому місці.

4) Вони дуже добрі

Це самі добрі й чуйні люди. Вони завжди прийдуть на допомогу, коли це буде тобі потрібно. Якщо тобі потрібна емоційна підтримка, то кращого порадника, ніж Терези, тобі не знайти. Вони розвіють твої тривоги і сумніви!

5) Вони чарівні

Справжні очаровашки, в них закохуєшся з першого погляду. Вони вміють розсмішити і захопити в найцікавішу розмову в твоєму житті. З ними не засумуєш!

6) Це невиправні романтики

Терези вміють любити по-справжньому. Якщо тобі пощастило і в тебе закохався представник цього знаку, то можеш бути впевнений: ти потрапив у добрі руки. Вони буду піклуватися про тебе, а ще любити і доводити свою любов кожен день.

7) Ніхто не справляється з незграбними ситуаціями краще Терезів

Терези – кращі дипломати. Навіть потрапивши в найсумнішу ситуацію, вони дадуть собі раду і з легкістю пояснять все дивацтва. При цьому вони ще й вміють триматися легко і невимушено.

8) Вони дуже розумні

Це справжні інтелектуали. Вони завжди готові вчитися чомусь новому, розвиватися, для них сила інтелекту завжди на першому місці. Вони здатні мислити раціонально і знаходити вихід з будь-якої ситуації.

9) Терези – самий адекватний знак Зодіаку

Щоб зрозуміти, що ми маємо на увазі, наведемо приклад. Якщо тобі заманеться постояти на голові, Терези не будуть робити це разом з тобою, якщо не захочуть того самі. Але і не скажуть, що ти з глузду з’їхав. Ось такі вони. З ними завжди приємно поговорити, у них є своя чітка думка з усіх питань.

10) Терези вміють цінувати прекрасне

Вони вміють знаходити в кожній речі красу. Вони цінують навколишній світ і природу, обожнюють мистецтво, зазвичай дуже начитані і цікаві.

11) Вони вміють дружити

Вони дуже хороші друзі. На них можна покластися, їм можна довіряти. Вони цінують друзів і рідко зраджують. Це ті люди, які завжди прийдуть на допомогу.

12) Справедливість – це їх друге ім’я

Для Терезів дуже важлива справедливість, тому вони не вимагають від інших того, чого самі зробити не можуть. Тому з них виходять гарні керівники.

13) Вони легкі на підйом

Їм складно довго всидіти на одному місці, тому вони люблять подорожувати. Повір, погоджуючись на їх авантюри, ти зможеш урізноманітнити своє життя і наповнити її дивовижними пригодами.

Ти вже закохався в цей знак Зодіаку? Ми можемо тебе зрозуміти. Звичайно ж, як і у всіх, у Терезів є свої недоліки, але в цілому вони дуже цікаві і гарні люди. Тепер прийшов час поговорити про те, які вони в стосунках, і про їх сумісність з іншими знаками.

Терези мріють про врівноважені і спокійні відносини. Вони жадають побудувати інтелектуальний союз на фундаменті емоцій. Вони не терплять в стосунках агресивності і тривожності. Це просто не для них. Їм потрібно щось постійне.

Давай коротко розберемося, хто ж підходить Терезам найбільше. почнемо зі стихії Повітря, рідний для Терезів. Створюючи відносини з Близнюками або Водоліями, Терези отримують те, чого у них немає: напористість, сміливість і експерименти. Зазвичай пари Терезів з іншими повітряними знаками успішні, вони гармонійно доповнюють один одного.

Однак пару двох Терезів навряд чи можна назвати ідеальною. Якщо в юнацтві вони ще можуть закрутити легковажний роман на грунті спільних інтересів, то в більш зрілому віці вони будуть скоріше дратувати один одного.

Хороші союзи у Терезів виходять з вогняними знаками: Леви, Стрільці, Овни. Спокійні Терези мають заспокійливий вплив на своїх вогненних супутників. У них виходять дуже гармонійні пари: Терези захищають вогняні знаки від необачних рішень, а активні і завзяті партнери не дають Терезам зачахнути. Овен і Терези – це протилежності, стосунки не будуть простими, зате виявляться вельми цікавими.

З земними і водяними знаками у Терезів відносини складаються досить складно. Терези вітряні і несерйозні, на думку цих знаків, а Терези вважають, що ці знаки занудні. На думку Тельців, Дів і Козерогів, Терези ведуть безцільний спосіб життя, а значить, вони не будуть сприймати серйозно людей цього знаку.

Звичайно ж, це не істина в останній інстанції, бувають винятки і гармонійні пари виходять з абсолютно, здавалося б, невідповідних знаків Зодіаку. Єдине, що можна сказати напевно, так це те, що Терези – чудові люди, ти не помилишся, якщо заведеш собі такого друга!

You cannot copy content of this page