fbpx

Чи правда, що є жінки для любові, а є для роботи

Як зрозуміти, чому до деяких ставляться як до принцес, а до деяких – як до робочих конячок?

Соціальні ролі в суспільстві і сім’ї ми собі вибираємо самі, а від цього залежить і відповідне ставлення до нас. Не вірите? Давайте розбиратися разом з психологом.

Багато жінок дивуються: чому подругу чоловік балує і влаштовує курортне життя цілий рік, оберігаючи від стахановських чергувань біля плити і вирішуючи всі побутові проблеми, і це при тому, що на роботу вона ходить, тільки щоб плаття нове показати.

А комусь доводиться 12-годинну робочу зміну змінити на домашню вахту: прибирати, прати, готувати їжу, вчити уроки з дитиною, приводити в порядок палісадник. При цьому від чоловіка слова доброго не дочекаєшся.

Ось подібні історії жіночих доль на, які точно не потрібно рівнятися.

І швець, і жнець, і на грі дудец
Ця дівчина заміжня і вважає себе відповідальною за все на світі. Вона тягне на собі домашній побут і виховання дітей, турботу про чоловіка, всіх родичів з їх проблемами. При цьому ще заробляє гроші. Колись їй дуже хотілося бути зразковою дружиною і матір’ю, але з часом вона перетворилася в прислугу для домашніх і безвідмовну робітницю на підприємстві.

А в сухому залишку це втомлена, змарніла жінка, у якої не вистачає ні сил, ні часу на себе. Згаслий погляд посилюється перебував у занедбаному стані зовнішнім виглядом, змученим голосом і незадоволеними розмовами. Які тут можуть бути любов і потяг? Поспати б годинку зайву.

Що робити? По-перше, почніть делегувати домашні і робочі справи, а в час, що звільнився піклуватися про свої власні потреби.

По-друге, поговоріть з чоловіком по душах. Основа сім’ї – це все-таки дві людини. Значить, вкладатися повинні обидва: морально, матеріально і фізично. Тільки пам’ятайте, що роль глави ви взяли на себе (або на вас звалили) вже давно, тому робити різкі рухи і пред’являти чоловікові претензії не варто. Нехай це буде конструктивний діалог дорослих людей, під час якого ви прийдете до спільного знаменника.

По-третє, навчитеся говорити «ні». Для оточуючих, звичайно, дуже зручно мати поруч з собою безвідмовнe людинe, але прохання не буде кінця, а сил і часу на відпочинок у вас не залишиться.

По-четверте, будьте слабкою, коли це потрібно, проявіть трохи егоїзму. Нічого немає ганебного в тому, щоб не приготувати вечерю після напруженого трудового дня. А самі відпочиньте або сходіть на манікюр.

По-п’яте, почуйте себе нарешті. Перестаньте жити за принципом «є слово« треба ». Щоб стати коханою жінкою, потрібно бути емоційно відкритою і щирою. Чоловік реагує на ту дівчину, яка цікава сама собі, самодостатня і в хорошому настрої.

Я сама
Ця дівчина все звикла робити самостійно: і лампочку вкручувати, і колеса на машині міняти, і меблі збирати, і цвяхи забивати. У неї немає чоловіка і, швидше за все, навіть постійного залицяльника. Чоловіки змінюються, але той самий – улюблений і єдиний – поки ніяк не виявляється. І все тому, що, як їй здається, гідних чоловіків просто не залишилося: одні слабаки, скиглії, альфонси і мамині синочки.

Її головний життєвий девіз: «Хочеш зробити добре – зроби сама». Ось вона і робить. Але, як і всі нормальні люди, шалено від цього втомлюється і переживає.

Related Post

Сумісність знаків зодіаку: гірші пари в астрологіїСумісність знаків зодіаку: гірші пари в астрології

Як відомо, не всі знаки ладнають один з одним. Але одна справа не ладнати і все-таки знаходити компроміс, інше – же не бути здатними навіть на це. Астрологи назвали зодіакальні

Чому дружині не можна стригти свого чоловіка?Чому дружині не можна стригти свого чоловіка?

За народними забобонами вважається, що волосся має певну енергетику. Воно добре «вбирає» наші психічні стани та фізичні хвороби. Навіть у зрізаного волосся залишається певна частка негативної енергетики. Якщо чоловік вирушає

facebook