Цікавий шоколадно-цукерковий гороскоп

Кожна жінка неповторна і загадкова по-своєму і ніколи не знаєш, що ховається під обгорткою. Найпростіша і непоказна на вигляд цукерка може мати чудовий смак і приголомшливу начинку, і навпаки.

Отже, до якого типу солодощів ви можете віднести себе (якщо ви – жінка) або свою подругу (якщо ви – чоловік)?

1. ОВЕН: «ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД»

Жінка-Овен – пристрасна і хвилююча. У відносинах з «гарячим шоколадом» необхідна підтримка певного температурного режиму пристрасті, щоб не дати охолонути. Однак це не простий гарячий шоколад, а з додаванням прянощів: гвоздики, імбиру, пачулі і чорного перцю. Така, досить вогненебезпечна страва, не підходить тим, хто звик до пісної «кухні», не любить гострі відчуття і бурхливі пристрасті.

2. ТЕЛЕЦЬ: «ПТАШИНЕ МОЛОКО»

Ця цукерка має найбільш передбачувану начинку. Спокійна, миролюбна, що нагадує ласкавого теляти, вона рідко виходить з себе. «Пташине молоко» – символ домашнього вогнища, комфорту і затишку, недарма астрологи вважають, що з жінок-Тельців виходять найкращі дружини. Однак «Пташине молоко» вимагає відповідних «умов зберігання». Їй необхідний надійний партнер – «чоловік-коробка», за яким жінка-Телець буде почувати себе, як за кам’яною стіною, який вкриє від спеки проблем і холоду негараздів.

3. БЛИЗНЮКИ: «РАФАЕЛЛО»

Створює враження невагомості, але це оманливе враження. Кожна жінка-Близнюки має в своїй серцевині твердий горішок. Багато представників чоловічої статі знають, що утримати «Рафаелло» не так просто. Вона легко захоплюється, але також легко може злетіти до іншого, якщо у відносинах починається нудьга. Така несерйозність і поверховість Близнюків окупається їх інтелектом і різнобічністю. Рафаелло – джерело різноманітності «смакових відчуттів», яке не можна отримати більше ні від якого іншого Знака.

4. РАК: «МАРМЕЛАДКА»

У цього делікатесу мільйони прихильників у всьому світі. Як мармелад має безліч нюансів приготування, так і жінка-Рак вимагає особливого підходу, а при невмілому поводженні зовсім неїстівна. Будучи істотою ніжною і вразливою, не терпить занадто сильного любовного перегріву, швидко перетворюючись в желе. Молода мармеладка вимагає романтики в стосунках, з часом грубіє або стає тягучою і чіпкою, намагається не відпускати свого партнера, і багатьом це дуже подобається.

5. ЛЕВ: «КАРАМЕЛЬКА»

Карамель – складова частина більшості цукерок, але приготування її вимагає великого терпіння. Тоді звичайний цукор набуває властивостей рідкого меду з темно-бурштиновим кольором і неповторним ароматом. Жінка-Лев – Карамель – сама оманлива, з точки зору чоловіків-ласунів. Вона часто прикидається дорогою і недосяжною штучкою. Однак, оточена обожнюванням, що підігрівається захопленими поглядами, вона особливо смачна і може прикрасити найвишуканіше свято.

6. ДІВА: «ГОРІШОК В ШОКОЛАДІ»

Жінка-Діва належить до категорії твердих десертів, таких як горіхові цукерки, грильяж і праліне. Життя Діви, як правило, підпорядковано суворому і логічно обгрунтованому порядку, але розкусити цю жінку з першого разу не вдається нікому. Неприступність збуджує чоловічі смаки, незважаючи на небезпеку для коронок і пломб. Для початку потрібно дати їй трохи відтанути, а вже потім випробувати незабутній, часом навіть лютий смак пристрасті.

7. ТЕРЕЗИ «ЖУРАВЛИНА В ЦУКРОВІЙ ГЛАЗУРІ»

Глазурована журавлина – не тільки вишукані, але і корисні ласощі. Такої жінки «багато не буває». Цукрова або ванільна пудра – недовговічна і тендітна, так що тягнути з поїданням не варто … Жінка-Терези не терпить дискомфорту і брутального поводження, інакше кислувато-гіркувата начинка перетвориться в винну згірклість.

8. СКОРПІОН: «ЛЬОДЯНИК»

Жінка-Скорпіон вміє заморожувати свої бажання, але також легко відтає. У любові жінка-льодяник – найбільш цікавий екземпляр. Спочатку необхідно помучитися від цікавості, споглядаючи її на відстані. Кусати не рекомендується, тільки лиш чуттєво лизати і смоктати. «Льодяник» вимагає вмілого коханця, що віддає перевагу смаку одноманітному, але зате довгому. В общем-то «Льодяник» не змінюється з плином часу, м’ятний смак «з холодком» залишається м’ятним, а кислий – кислим. Цей «цукровий кристал» досліджувати потрібно не кваплячись, з насолодою, відкладати, потім починати все з початку. З цієї причини вони подобаються багатьом ласунам.

9. СТРІЛЕЦЬ: «ПОРИСТА ШОКОЛАДКА»

Вся справа в повітряних бульбашках … Повітряний шоколад можна порівняти з шампанським, що створює відчуття свята на тлі сірих буднів. У жінки-Стрільця вибуховий темперамент і характер, принаймні у відносинах з нею завжди присутнє відчуття яскравості і стрімкості.

10. КОЗЕРІГ «ВИШЕНЬКА В ШОКОЛАДІ»

Жінка-Козеріг – представниці цього знака мають унікальну здатність зберігати і «консервувати» свою красу і енергію на довгі роки. Мати таку цукерку – удача для чоловіка. Однак буває так, що через занадто завищені вимоги до потенційного супутника життя, вона залишається самотньою, ризикуючи перетворитися з соковитої ягідки, просоченої теплим запахом коньяку або рому, в тверду заморожену «зимову вишню» без смаку і запаху. Щоб відігріти таку – потрібен час.

11. ВОДОЛІЙ: «БЕЗЕ»

Жінка-Водолій – безе – французький десерт із збитих білків. Спілкування з такою жінкою – одне задоволення. «Безе» вміють бути різними: ніжними і танути у роті, м’якими і жорсткими, звичайними і екзотичними, з фундуком, фісташками і в шоколаді … Смак «безе» може бути абсолютно непередбачуваним і несподіваним. Найбільш складне питання полягає в тому, як домогтися стабільності. Адже те, що ще вчора здавалося зрозумілим, сьогодні може мати прямо протилежний результат. Безе – знахідка для любителів всього незвичайного і оригінального.

12. РИБИ: «ЦУКЕРКА З ЛІКЕРОМ»

Жінка-Риби манірна і ніжна, нерідко призводить до різних ступенів чоловічого любовного сп’яніння, яке може закінчитися повною залежністю. Підходить для найбільш забезпечених і респектабельних ласунів. Згідно астрологічної «цукеркової теорії», в ній є та сама жіноча загадка, яка називається таємничим шармом або «родзинкою».

You cannot copy content of this page