Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку!

Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку! Чи дійсно циганки, коли гадають, кажуть правду? Ми розсекретили циганський гороскоп, який розставляє все на свої місця! Давайте перевіримо!

У циган є своя власна система знаків, що визначає долю і особливі характеристики людини по дню народження. У циганському гороскопі всього 12 знаків, кожен з яких охоплює певний період часу.

Циганський гороскоп: Чаша 21.01 – 19.02

Знак, який вказує на людину нерішучого, що коливається і перебуває в тривалих роздумах, перш ніж зробити будь-яку ідею реальністю. Люди-чаші схильні справи залишати в незавершеному стані, незважаючи на те, що при народженні вони отримують дар надзвичайної оригінальності та креативності. Чаші тонко відчувають гармонію у відносинах і мріють зробити всіх їх оточуючих людей щасливими. Їм дуже щастить у грі, але тим не менш, у Чаш проявляється тенденція набагато більше витрачати, ніж їм дозволяють їхні доходи. Щодо здоров’я. Тут люди-чаші втомлюються дуже швидко. Знесилену людину це може привести до психічного і фізичного виснаження або задишки.

Циганський гороскоп: Капюшон 20.02 – 20.03

Цей знак у взаєминах із зовнішнім світом дуже недовірливий, він спокійний і серйозний. Особливий дар людей-капюшонів – знаходити відданих і щирих друзів, готових їм надати допомогу в нужді або підтримати їх в хвилини тривоги і душевної печалі.

Капюшони відчувають регулярно фінансові труднощі, але при цьому швидко і легко їх вирішують, так як вони в трудовій діяльності неймовірно винахідливі. Відносно роботи вони рішучі і заповзятливі.

Щоб залишитися здоровими, капюшону потрібно атмосфера тиші і спокою – лише в цьому випадку вони себе почувають комфортно. Користь також їх організму принесуть гімнастика і масаж.

Циганський гороскоп: Кинджал 21.03 – 20.04

Досить практичний знак, який на манівці не втрачає час, завжди рухається до своєї мети швидко і прямо. Люди-кинджали мають дар інтуїції, щасливі в азартних іграх, без праці виграють парі. Любителі конкуренції і змагань, завжди рухаються до своїх цілей вперед, проте схильні до імпульсивних, а часом і діям агресивного характера. Кінжали відмінно розпоряджаються грошима, це приголомшливі адміністратори. Дуже часто володіють справжнім «залізним» здоров’ям.

Циганський гороскоп: Вінок 21.04 – 20.05

Люди-вінки – любителі комфорту і розкоші, вважають, що їм відповідає лише найкраще, що в житті взагалі є. При цьому вони абсолютно не схильні кидати на вітер гроші. Знак цей наділений особливим даром – непохитною наполегливістю. Вінки до впертості наполегливі, що часом може викликати неприязнь у навколишніх, але частіше – захоплення їх досягненнями. Рідко очікують, що блага впадуть самі до них з неба, тому в роботі просуваються і розвивають власну справу з величезною рішучістю, ініціативністю, в результаті це завжди призводить до успіху і особистісному зростанню. Нерідко вінки своє покликання знаходять в індустрії розваг і моди.

Мають міцне здоров’я, для підтримки якого їм необхідний тільки відповідний і своєчасний відпочинок, після якого чесно можна сказати: «добре відпочив, тепер можна і попрацювати».

Циганський гороскоп: Підсвічник 21.05 – 20.06

Шанувальник уподобань, дружби, знайомств і зв’язків, цей знак не стане ніколи демонструвати до інших холодну байдужість. Виділяє теплоту і гостинність свічник завжди кохано оточуючими людьми, і про це прекрасно знає. Підсвічник може здатися безкорисливим і щедрою людиною, але тим не менш, це лише видимість.

Дар Свічників – це розумність. Вони тямущі і розумні. Люді-свічники, перш ніж витратити гроші, спочатку воліють накопичити певну суму. Часом спрага накопичення у них стає занадто перебільшеною, і свічники ризикують стати справжніми скрягамі. Для підтримки хорошого здоров’я і фізичної форми свічникам потрібний рух і фіз. навантаження, тому їм рекомендовано займатися спортом.

Циганський гороскоп: Колесо 21.06 – 21.07

Під даним знаком народжені люди, ведені емоціями і імпульсивністю. Люди-колеса надзвичайно афективні, непостійні і нестійкі, тому може обернутися їх тонка чутливість якістю негативною – підвищеною хрупкістю. Колеса вельми схильні до мрій і снів, ніж до практичних дій. Це – мовчазні захисники і «хранителі».

Люди-колеса обдаровані чудовою здатністю до концентрації своєї уваги. Граничне вміння і зібраність допомагають їм сфокусуватися на проблемі, вони можуть зайняти лідерство позиції на своїй роботі, відрізнятися високою продуктивністю.

Циганський гороскоп: Зірка 22.07 – 22.08

Полонящі і чарівні Зірки намагаються використовувати максимально цей природний дар. Пишність свого сяйва і практично магічний спосіб буття – ось основна зброя людей-зірок проти всіх життєвих негараздів і труднощів на шляху. Зірки – це справжні «щасливчики», улюбленці долі. Удача на боці даного знака супроводжує завжди.

Щодо здоров’я, вразливим місцем Зірок є хребет і суглоби, які часто піддаються великим навантаженням, через пристрасне бажання людей народжених під цим знаком бути блискучими у всьому без винятку.

Циганський гороскоп: Дзвін 23.08 – 22.09

М’якість і доброта – природний дар всіх тих, хто народився під цим знаком. Що володіють досить реалістичним поглядом на світ і вкрай працьовиті особистості, люди-дзвони, дуже часто мають в суспільстві значну вагу. Дзвонам властива вельми рідкісна здатність вислуховувати уважно співрозмовника, і робити в конструктивній формі критичні зауваження, хоча дуже часто вони до оточуючих надмірно вимогливі.

Гроші люди-дзвони використовують, щоб почуватися впевненими і захищеними, і, дуже часто, довго розмірковують, перш ніж здійснювати комерційні угоди або почати переговори.

Природна добродушність і сердечність Дзвонів сприяють багато в чому хорошому здоров’ю, додати до цього моменту можна фізичні помірні навантаження, приємну і спокійну атмосферу, можливо навіть масаж.

Циганський гороскоп: Монета 23.09 – 22.10

Знак істинної чарівності, що володіє даром віртуозного мистецтва спілкування з людьми. Люди-монети прекрасно інформовані в тому, як вирішити будь-яку в їхньому житті проблему, завжди переповнені позитивом і охоче діляться ним з оточуючими.

Розсудливі і раціональні Монети надають величезного значення не тільки душевним, але і якостям фізичним тих, з ким їм доводиться взаємодіяти.

Дуже ділові та підприємливі люди цього знака відмінно справляються з веденням переговорів і мають хороше почуття справедливості.

Щодо здоров’я. Тут люди-монети взагалі не потребують порад, так як самостійно прагнуть його підтримувати, використовуючи для цього всі можливі засоби.

Дага (довгий кинджал) 23.10 – 21.11

Дага цигана вручалася як символ закінчення підліткового періоду. Тому нерідко асоціювалася смертю минулого і початком чогось нового. Дага – це інтенсивна алертність і сприйнятливість. Під впливом даного знака народжуються загадкові і сильні люди, з неприборканим і твердим характером, як правило, викликають загальну повагу і пошану. Цебто – представники аналітичного складу розуму, чуйно сприймають і помічати все, що відбувається навколо них.

Мають досить міцне здоров’я від народження, але при цьому, часто не надто стежать за собою.

Сокира 22 .11 – 21.12

Знак людей ризикованих. Це вічні «шукачі пригод». Люди-сокири впевнено і хоробро зустрічають кожен новий день, демонструючи свою нестримну тягу до свободи у всіх проявах.

Природний дар Сокир – швидкий і чіткий розум. Прекрасна кмітливість укупі з розсудливістю і практичністю дозволяє еданному знаку себе почувати легко і невимушено в будь-яких обставинах і в будь-якій атмосфері.

Сокири вважаються такими, що заслуговують довіри і надійними людьми.

Найчастіше, фізично це дуже міцні люди, правда кілька схильні зловживати своєю вродженою витривалістю.

Підкова 22.12 – 20.01

Нестримний ентузіазм – привілей і дар людей цього знака.

Для людей-підков дуже характерно яскраве сприйняття і висока інтенсивність виходять від почуттів. Підкови вважаються відданими і дуже надійними друзями, завжди готовими прийти на допомогу.

Підкови наполегливі, завжди намагаються у всьому домогтися абсолютної досконалості. У той же час, це як правило, безстрашні і дуже зухвалі люди, готові на багато що, здатні в житті ризикувати. Часто підкови отримують багато від життя або ще більше втрачають.

Зазвичай Підкови в роботі дуже успішні, тому що вміють наполегливо працювати, не роблячи ніяких пауз, вони завжди знаходять шляхи здійснення власних проектів.

You cannot copy content of this page