Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку!

Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку! Чи дійсно циганки, коли гадають, кажуть правду? Ми розсекретили циганський гороскоп, який розставляє все на свої місця! Давайте перевіримо!

У циган є своя власна система знаків, що визначає долю і особливі характеристики людини по дню народження. У циганському гороскопі всього 12 знаків, кожен з яких охоплює певний період часу.

Циганський гороскоп: Чаша 21.01 – 19.02

Знак, який вказує на людину нерішучого, що коливається і перебуває в тривалих роздумах, перш ніж зробити будь-яку ідею реальністю. Люди-чаші схильні справи залишати в незавершеному стані, незважаючи на те, що при народженні вони отримують дар надзвичайної оригінальності та креативності. Чаші тонко відчувають гармонію у відносинах і мріють зробити всіх їх оточуючих людей щасливими. Їм дуже щастить у грі, але тим не менш, у Чаш проявляється тенденція набагато більше витрачати, ніж їм дозволяють їхні доходи. Щодо здоров’я. Тут люди-чаші втомлюються дуже швидко. Знесилену людину це може привести до психічного і фізичного виснаження або задишки.

Циганський гороскоп: Капюшон 20.02 – 20.03

Цей знак у взаєминах із зовнішнім світом дуже недовірливий, він спокійний і серйозний. Особливий дар людей-капюшонів – знаходити відданих і щирих друзів, готових їм надати допомогу в нужді або підтримати їх в хвилини тривоги і душевної печалі.

Капюшони відчувають регулярно фінансові труднощі, але при цьому швидко і легко їх вирішують, так як вони в трудовій діяльності неймовірно винахідливі. Відносно роботи вони рішучі і заповзятливі.

Щоб залишитися здоровими, капюшону потрібно атмосфера тиші і спокою – лише в цьому випадку вони себе почувають комфортно. Користь також їх організму принесуть гімнастика і масаж.

Циганський гороскоп: Кинджал 21.03 – 20.04

Досить практичний знак, який на манівці не втрачає час, завжди рухається до своєї мети швидко і прямо. Люди-кинджали мають дар інтуїції, щасливі в азартних іграх, без праці виграють парі. Любителі конкуренції і змагань, завжди рухаються до своїх цілей вперед, проте схильні до імпульсивних, а часом і діям агресивного характера. Кінжали відмінно розпоряджаються грошима, це приголомшливі адміністратори. Дуже часто володіють справжнім «залізним» здоров’ям.

Циганський гороскоп: Вінок 21.04 – 20.05

Люди-вінки – любителі комфорту і розкоші, вважають, що їм відповідає лише найкраще, що в житті взагалі є. При цьому вони абсолютно не схильні кидати на вітер гроші. Знак цей наділений особливим даром – непохитною наполегливістю. Вінки до впертості наполегливі, що часом може викликати неприязнь у навколишніх, але частіше – захоплення їх досягненнями. Рідко очікують, що блага впадуть самі до них з неба, тому в роботі просуваються і розвивають власну справу з величезною рішучістю, ініціативністю, в результаті це завжди призводить до успіху і особистісному зростанню. Нерідко вінки своє покликання знаходять в індустрії розваг і моди.

Мають міцне здоров’я, для підтримки якого їм необхідний тільки відповідний і своєчасний відпочинок, після якого чесно можна сказати: «добре відпочив, тепер можна і попрацювати».

Циганський гороскоп: Підсвічник 21.05 – 20.06

Шанувальник уподобань, дружби, знайомств і зв’язків, цей знак не стане ніколи демонструвати до інших холодну байдужість. Виділяє теплоту і гостинність свічник завжди кохано оточуючими людьми, і про це прекрасно знає. Підсвічник може здатися безкорисливим і щедрою людиною, але тим не менш, це лише видимість.

Дар Свічників – це розумність. Вони тямущі і розумні. Люді-свічники, перш ніж витратити гроші, спочатку воліють накопичити певну суму. Часом спрага накопичення у них стає занадто перебільшеною, і свічники ризикують стати справжніми скрягамі. Для підтримки хорошого здоров’я і фізичної форми свічникам потрібний рух і фіз. навантаження, тому їм рекомендовано займатися спортом.

Циганський гороскоп: Колесо 21.06 – 21.07

Під даним знаком народжені люди, ведені емоціями і імпульсивністю. Люди-колеса надзвичайно афективні, непостійні і нестійкі, тому може обернутися їх тонка чутливість якістю негативною – підвищеною хрупкістю. Колеса вельми схильні до мрій і снів, ніж до практичних дій. Це – мовчазні захисники і «хранителі».

Люди-колеса обдаровані чудовою здатністю до концентрації своєї уваги. Граничне вміння і зібраність допомагають їм сфокусуватися на проблемі, вони можуть зайняти лідерство позиції на своїй роботі, відрізнятися високою продуктивністю.

Циганський гороскоп: Зірка 22.07 – 22.08

Полонящі і чарівні Зірки намагаються використовувати максимально цей природний дар. Пишність свого сяйва і практично магічний спосіб буття – ось основна зброя людей-зірок проти всіх життєвих негараздів і труднощів на шляху. Зірки – це справжні «щасливчики», улюбленці долі. Удача на боці даного знака супроводжує завжди.

Щодо здоров’я, вразливим місцем Зірок є хребет і суглоби, які часто піддаються великим навантаженням, через пристрасне бажання людей народжених під цим знаком бути блискучими у всьому без винятку.

Циганський гороскоп: Дзвін 23.08 – 22.09

М’якість і доброта – природний дар всіх тих, хто народився під цим знаком. Що володіють досить реалістичним поглядом на світ і вкрай працьовиті особистості, люди-дзвони, дуже часто мають в суспільстві значну вагу. Дзвонам властива вельми рідкісна здатність вислуховувати уважно співрозмовника, і робити в конструктивній формі критичні зауваження, хоча дуже часто вони до оточуючих надмірно вимогливі.

Гроші люди-дзвони використовують, щоб почуватися впевненими і захищеними, і, дуже часто, довго розмірковують, перш ніж здійснювати комерційні угоди або почати переговори.

Природна добродушність і сердечність Дзвонів сприяють багато в чому хорошому здоров’ю, додати до цього моменту можна фізичні помірні навантаження, приємну і спокійну атмосферу, можливо навіть масаж.

Циганський гороскоп: Монета 23.09 – 22.10

Знак істинної чарівності, що володіє даром віртуозного мистецтва спілкування з людьми. Люди-монети прекрасно інформовані в тому, як вирішити будь-яку в їхньому житті проблему, завжди переповнені позитивом і охоче діляться ним з оточуючими.

Розсудливі і раціональні Монети надають величезного значення не тільки душевним, але і якостям фізичним тих, з ким їм доводиться взаємодіяти.

Дуже ділові та підприємливі люди цього знака відмінно справляються з веденням переговорів і мають хороше почуття справедливості.

Щодо здоров’я. Тут люди-монети взагалі не потребують порад, так як самостійно прагнуть його підтримувати, використовуючи для цього всі можливі засоби.

Дага (довгий кинджал) 23.10 – 21.11

Дага цигана вручалася як символ закінчення підліткового періоду. Тому нерідко асоціювалася смертю минулого і початком чогось нового. Дага – це інтенсивна алертність і сприйнятливість. Під впливом даного знака народжуються загадкові і сильні люди, з неприборканим і твердим характером, як правило, викликають загальну повагу і пошану. Цебто – представники аналітичного складу розуму, чуйно сприймають і помічати все, що відбувається навколо них.

Мають досить міцне здоров’я від народження, але при цьому, часто не надто стежать за собою.

Сокира 22 .11 – 21.12

Знак людей ризикованих. Це вічні «шукачі пригод». Люди-сокири впевнено і хоробро зустрічають кожен новий день, демонструючи свою нестримну тягу до свободи у всіх проявах.

Природний дар Сокир – швидкий і чіткий розум. Прекрасна кмітливість укупі з розсудливістю і практичністю дозволяє еданному знаку себе почувати легко і невимушено в будь-яких обставинах і в будь-якій атмосфері.

Сокири вважаються такими, що заслуговують довіри і надійними людьми.

Найчастіше, фізично це дуже міцні люди, правда кілька схильні зловживати своєю вродженою витривалістю.

Підкова 22.12 – 20.01

Нестримний ентузіазм – привілей і дар людей цього знака.

Для людей-підков дуже характерно яскраве сприйняття і висока інтенсивність виходять від почуттів. Підкови вважаються відданими і дуже надійними друзями, завжди готовими прийти на допомогу.

Підкови наполегливі, завжди намагаються у всьому домогтися абсолютної досконалості. У той же час, це як правило, безстрашні і дуже зухвалі люди, готові на багато що, здатні в житті ризикувати. Часто підкови отримують багато від життя або ще більше втрачають.

Зазвичай Підкови в роботі дуже успішні, тому що вміють наполегливо працювати, не роблячи ніяких пауз, вони завжди знаходять шляхи здійснення власних проектів.

Related Post

Яким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати грошіЯким знакам зодіаку категорично протипоказано збирати гроші

Астрологи кажуть, що далеко не всім людям корисно економити. Є ті, кому потрібно вчитися бути справжніми розтринькувачами і ні в якому разі не збирати. Розберемося, кому з представників зодіаку потрібно

Карл Густав Юнг: «Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя»Карл Густав Юнг: «Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя»

Всім відомий постулат говорить: «У кожному жарті – лише частка жарту … все інше – правда». Але за яким би способом життя і харчування не ховалася вся правда, істина залишається

3 знаки зодіаку, яким пощастить у коханні в вересні 20203 знаки зодіаку, яким пощастить у коханні в вересні 2020

Ми знаходимося в розпалі сезону Діви, який надихає нас дивитися на життя через призму раціональності і самовдосконалення. Проте у вересні 2020 ці три зодіакальних Знака будуть більше орієнтовані на інтуїтивне

facebook