Перейменування київського метро: розпочалося голосування за нові назви для 5 станцій

Проголосувати можна до 9 травня.

Учора, 1 травня, завершився перший етап збору пропозицій для перейменування 5 станцій метрополітену. Свої ідеї подало 18 812 охочих.

Про це повідомив начальник метрополітену Віктор Брагінський.

Наразі відібрано по 5 найпопулярніших варіантів для кожної станції. Як повідомлялося, перейменувати планують станції “Дружби народів”, “Площа Льва Толстого”, “Берестейська”, “Мінська”, “Героїв Дніпра”.

Тепер “Мінська” може стати “Варшавською”, “Вишгородською”, “Маріупольською”, “Бучанською” або ж залишитись “Мінською”.

Станція “Героїв Дніпра” може носити назва “Героїв Маріуполя”, “Героїв України”, “Вишгородська”, “Північна” або залишитися “Героїв Дніпра”.

“Дружби народів” пропонують перейменувати у “Ботанічну”, “Європейську”, “Звіринецьку”, “Єдності України” або “Героїв Маріуполя”.

“Площа Льва Толстого” може бути перейменована на честь Василя Стуса, Ліни Костенко, Степана Бандери, Івана Франка або Лесі Українки.

“Берестейську” пропонують назвати “Бучанською”, “Варшавською”, “Маріупольською”, “Степана Бандери” або ж залишити “Берестейською”.

Визначити один з варіантів нової назви для кожної станції можна до 9 травня.

Проголосувати можна за посиланням https://forms.gle/QLJWZ1Sf3eCi4b3x6.

Related Post

У Рубіжному орки влучили у цистерну з азотною кислотоюУ Рубіжному орки влучили у цистерну з азотною кислотою

У Рубіжному орки влучили у цистерну з азотною кислотою. Про це повідомляє очільник Луганської обласної ВЦА Сергій Гайдай: «Терміново! Не виходьте з укриттів! Якщо Ви у приміщенні – закрийте двері

Як довго зберігається бензин у каністріЯк довго зберігається бензин у каністрі

Дефіцит на паливному ринку змусив багатьох водіїв створювати запаси. Але скільки часу можна зберігати бензин у каністрі? Чи не втратить він своїх властивостей і чим небезпечна їзда на простроченому паливі?

«Укрзалізниця» призначила шість евакуаційних рейсів на 19 квітня«Укрзалізниця» призначила шість евакуаційних рейсів на 19 квітня

«Укрзалізниця» на 19 квітня призначила шість рейсів для евакуації населення. Про це йдеться на сайті перевізника. Графік потягів: 16:30 — 234/233 Покровськ — Чоп; 23:30 — 234/233 Чоп — Дніпро;