Перейменування київського метро: розпочалося голосування за нові назви для 5 станцій

Проголосувати можна до 9 травня.

Учора, 1 травня, завершився перший етап збору пропозицій для перейменування 5 станцій метрополітену. Свої ідеї подало 18 812 охочих.

Про це повідомив начальник метрополітену Віктор Брагінський.

Наразі відібрано по 5 найпопулярніших варіантів для кожної станції. Як повідомлялося, перейменувати планують станції “Дружби народів”, “Площа Льва Толстого”, “Берестейська”, “Мінська”, “Героїв Дніпра”.

Тепер “Мінська” може стати “Варшавською”, “Вишгородською”, “Маріупольською”, “Бучанською” або ж залишитись “Мінською”.

Станція “Героїв Дніпра” може носити назва “Героїв Маріуполя”, “Героїв України”, “Вишгородська”, “Північна” або залишитися “Героїв Дніпра”.

“Дружби народів” пропонують перейменувати у “Ботанічну”, “Європейську”, “Звіринецьку”, “Єдності України” або “Героїв Маріуполя”.

“Площа Льва Толстого” може бути перейменована на честь Василя Стуса, Ліни Костенко, Степана Бандери, Івана Франка або Лесі Українки.

“Берестейську” пропонують назвати “Бучанською”, “Варшавською”, “Маріупольською”, “Степана Бандери” або ж залишити “Берестейською”.

Визначити один з варіантів нової назви для кожної станції можна до 9 травня.

Проголосувати можна за посиланням https://forms.gle/QLJWZ1Sf3eCi4b3x6.

Related Post

Стало відомо, хто привіз Анджеліну Джолі до України: “Наша історія з нею тільки починається”Стало відомо, хто привіз Анджеліну Джолі до України: “Наша історія з нею тільки починається”

Приїзд голлівудської акторки Анджеліни Джолі на захід України став справжньою сенсацією. Попри те, що артистка є пані послом доброї волі ООН у справах біженців, в Організації зазначили, що її візит

Представник МАГАТЕ про необхідність виведення російських військ з територій Чорнобильської та Запорізької атомних станційПредставник МАГАТЕ про необхідність виведення російських військ з територій Чорнобильської та Запорізької атомних станцій

Питання про виведення російських військових з територій Чорнобильської та Запорізької атомних станцій слід розглядати на різних рівнях, зокрема, на перемовинах між Україною та Росією. Про це генеральний директор Міжнародного агентства

Як вам ідея зняття санкцій з російських олігархів за фінансування відновлення України?Як вам ідея зняття санкцій з російських олігархів за фінансування відновлення України?

Захід розглядає ідею зняття санкцій з російських олігархів за фінансування відновлення України. Про таке пише Associated Press з посиланням на офіційних осіб, які знайомі з цим питанням. Заступниця прем’єр-міністра і