fbpx

Десять найбільш дратівливих фраз в резюме

Згідно з дослідженням сервісу SuperJob, роботодавці стали спокійніше ставитися до манери заповнення резюме, але в той же час почали більше цінувати конкретику, а не клішірованні конструкції.

Так, частина рекрутерів заявила, що в трійці найбільш дратівливих слів виявилися «стресостійкість» (її виділили 18% респондентів), «комунікабельність» (14%) і «легка здатність до навчання» (7%).

У рейтинг також потрапили вирази «активна життєва позиція», «амбітність», «багатозадачність», «клієнтоорієнтованість» і «націленість на результат».

При цьому, в порівнянні з аналогічним дослідженням п’ятирічної давності, десятку покинули фрази «презентабельна зовнішність», «велика зарплата», «відповідальність», «володіння офісною технікою» і «хочу».

Ще 14% опитаних рекрутерів поскаржилися на неправильне оформлення резюме – найчастіше це дратує більше, ніж окремі слова.

І 47% дратують неграмотно складені CV, які відразу вказують на те, що співробітник їм не підходить.

Related Post

Найсильніші кристали (камені) для вашого знаку ЗодіакуНайсильніші кристали (камені) для вашого знаку Зодіаку

Кристали – це природні тіла, які мають певну мікроскопічну молекулярну щільність і структуру, а також різне походження, склад і кольор. Вони надзвичайно красиві і мають досить багату історію в астрології,

Дитину ображають в садку: як дізнатися?Дитину ображають в садку: як дізнатися?

Проблеми є майже в будь-якому колективі, і не кожен дорослий здатний з ними впоратися. Що вже говорити про маленьку дитину? Завдання батьків – вчасно дізнатися, що малюка хтось ображає, навіть

Як навчитися розумітися з ОвнамиЯк навчитися розумітися з Овнами

Часто буває, що інші люди неправильно сприймають енергію і пристрасть Овна. Неважливо, про що йде мова: про спорт, кар’єру, відносини – будь-який процес буде сприйнятий максимально близько до серця і

facebook