Десять найбільш дратівливих фраз в резюме

Згідно з дослідженням сервісу SuperJob, роботодавці стали спокійніше ставитися до манери заповнення резюме, але в той же час почали більше цінувати конкретику, а не клішірованні конструкції.

Так, частина рекрутерів заявила, що в трійці найбільш дратівливих слів виявилися «стресостійкість» (її виділили 18% респондентів), «комунікабельність» (14%) і «легка здатність до навчання» (7%).

У рейтинг також потрапили вирази «активна життєва позиція», «амбітність», «багатозадачність», «клієнтоорієнтованість» і «націленість на результат».

При цьому, в порівнянні з аналогічним дослідженням п’ятирічної давності, десятку покинули фрази «презентабельна зовнішність», «велика зарплата», «відповідальність», «володіння офісною технікою» і «хочу».

Ще 14% опитаних рекрутерів поскаржилися на неправильне оформлення резюме – найчастіше це дратує більше, ніж окремі слова.

І 47% дратують неграмотно складені CV, які відразу вказують на те, що співробітник їм не підходить.

Related Post

3 чоловічих імені, які відштовхують жінок3 чоловічих імені, які відштовхують жінок

Всі ми знаємо, що чоловічих імен існує незліченна кількість. Деякі з них рідкісні, інші не дуже, якісь із сильною енергетикою, а якісь навпаки. Але є також окрема категорія чоловічих імен

7 вразиливих питань відомого психолога, відповіді на які допоможуть знайти мету в житті7 вразиливих питань відомого психолога, відповіді на які допоможуть знайти мету в житті

Більшість з нас поняття не мають, що робити зі своїм життям. Навіть після того, як закінчать школу, знайдуть роботу і зароблять гроші. У віці від 18 до 25 років я