fbpx

Досить думати про роботу!

Домашні негаразди вибивають нас з колії: ми гірше працюємо і заводимося з півоберта в розмові з колегами. Але підтвердилося і зворотне: стрес, який ми відчуваємо поза домівкою, пов’язаний з професією або соціальними катаклізмами, може загрожувати сімейному спокою.

Американські психологи Ліза Нефф і Бенджамін Карні (Lisa A. Neff, Benjamin R. Karney) завершили дослідження, в яких спостерігали за розвитком відносин 228 подружніх пар.

Виявилося, що в періоди, коли рівень стресу поза домівкою високий, партнери схильні пов’язувати своє роздратування, образу і втому з проблемами у своїй родині.

Вони частіше фіксуються на незначних сімейних розбіжностях і сварки, які в інший час, як правило, залишаються непоміченими. Так що, повертаючись додому, не забудьте залишити все зайве за порогом!

Related Post

7 порад з тайм-менеджменту, які допоможуть Вам знайти час на все, що для Вас важливо7 порад з тайм-менеджменту, які допоможуть Вам знайти час на все, що для Вас важливо

Кожен день на нас чекає безліч важливих справ. Ми балансуємо між робочими, особистими, сімейними планами. Десь ще намагаємося виграти час для хобі, навчання, відпочинку. Щось встигаємо, а щось так і

4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік

Часто дуже помилкова буває думка, коли всіх дівчат навколо вважають меркантильними. Багато хто може образитися на це, причому хтось по праву, а хтось просто не помічає за собою цих замашок.

facebook