Перейти до вмісту

Друг України: відомого голлівудського актора після Львова помітили у Києві, Макарові та Ірпені

Популярний голлівудський актор, який є послом доброї волі ООН, Бен Стіллер після свого візиту до Львова попрямував до Київської області. Зірка побував у Макарові, Ірпені, а потім заїхав і до столиці України.

Про це свідчать кадри, які за мить поширилися мережею.

Так відомо, що знаменитість вирішив особисто відвідати зруйновані житлові квартали українських міст та поспілкуватися з місцевими жителями, які пережили окупацію, але якою є його справжня мета, не уточнюється.

У Києві ж на Хрещатику Стіллер із задоволенням фотографувався з перехожими, відповідав на запитання.

Зазначимо, напередодні актор відвідав Польщу, а саме місто Жешув, куди попрямував із гуманітарною місією і де зустрічався з біженцями з України. Він зазначив, що приїхав дізнатися про їхні історії та поділитися ними.

“Це важливо, щоб показати, як війна завдає удару звичайним людям, і щоб посилити заклики до солідарності”, – заявив Стіллер.

Потім він поїхав до Львова, звідки й розпочав свою подорож українськими містами.

Як відомо, останні роки зірка фільмів “Ніч у музеї” та “Знайомство з Факерами” присвячує час питанням волонтерства та допомоги біженцям у всьому світі. Раніше він відвідував Йорданію, Гватемалу та Ліван.

Завдяки таким небайдужим знаменитостям як Бен Стіллер світ прислухається до проблем людства, а люди, які потребують допомоги, її отримують.