Друг України: відомого голлівудського актора після Львова помітили у Києві, Макарові та Ірпені

Популярний голлівудський актор, який є послом доброї волі ООН, Бен Стіллер після свого візиту до Львова попрямував до Київської області. Зірка побував у Макарові, Ірпені, а потім заїхав і до столиці України.

Про це свідчать кадри, які за мить поширилися мережею.

Так відомо, що знаменитість вирішив особисто відвідати зруйновані житлові квартали українських міст та поспілкуватися з місцевими жителями, які пережили окупацію, але якою є його справжня мета, не уточнюється.

У Києві ж на Хрещатику Стіллер із задоволенням фотографувався з перехожими, відповідав на запитання.

Зазначимо, напередодні актор відвідав Польщу, а саме місто Жешув, куди попрямував із гуманітарною місією і де зустрічався з біженцями з України. Він зазначив, що приїхав дізнатися про їхні історії та поділитися ними.

“Це важливо, щоб показати, як війна завдає удару звичайним людям, і щоб посилити заклики до солідарності”, – заявив Стіллер.

Потім він поїхав до Львова, звідки й розпочав свою подорож українськими містами.

Як відомо, останні роки зірка фільмів “Ніч у музеї” та “Знайомство з Факерами” присвячує час питанням волонтерства та допомоги біженцям у всьому світі. Раніше він відвідував Йорданію, Гватемалу та Ліван.

Завдяки таким небайдужим знаменитостям як Бен Стіллер світ прислухається до проблем людства, а люди, які потребують допомоги, її отримують.

Related Post

Великобританія передасть Україні 6 тисяч ракетВеликобританія передасть Україні 6 тисяч ракет

Лондон виділить Києву 25 млн фунтів на військові потреби та поставить додаткові партії зброї. Великобританія має намір передати Україні для захисту від російської агресії ще 6 тисяч ракет, включаючи протитанкові.

Члени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів ПольщіЧлени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів Польщі

Ірина Федишин показала, що поставила Польщі 10, Андрій Капраль – 7, а голова журі Вадим Лисиця каже, що Польща та інші країни отримали ті оцінки, що заслужили на думку кожного

Леся Нікітюк сказала, що українські жінки зараз немов потьмяніли, але права на це не маютьЛеся Нікітюк сказала, що українські жінки зараз немов потьмяніли, але права на це не мають

З початку війни в Україні Інстаграм Лесі Нікітюк став каналом для трансляції її волонтерської діяльності. Однак і там знайшлося місце для лайки. Нещодавно українська телеведуча запустила свій флешмоб під назвою