fbpx

Дзеркальна дата 8 серпня, що не варто робити щоб уникнути серйозних проблем

08.08 Дзеркальна дата, що варто робити в цей день, та чого треба уникати для того, щоб не накликати біду.

Астрологи і нумерологи багато років працюють над тим, щоб вдосконалити людське життя. Зв’язок між датами і енергетикою вже давно доведено. Саме тому на всі особливі дзеркальні дати звертають увагу.

08.08 має особливе значення ще й тому, що в даті присутні сильні цифри. Вісімка характеризує безкінечність, нуль – замкнуте коло. Саме тому нумерологи радять дуже сильно передивитися свої погляди на життя, для того щоб не приректи себе на безкінечні і замкнуті відносини.

Якщо в цей день 8 серпня люди не збираються розривати відносини, то дуже важливо не конфліктувати, для того, щоб не обернути це все в безкінечність.

Крім того не радять 08.08 також робити необдумані покупки, говорити згарячу, не можна також намагатися викрити якусь правду чи таємницю.

До дня 8 серпня треба поставитися дуже серйозно, для людської енергетики він вкрай важливий, тому якщо хочеться притягнути удачу, треба слідувати деяким правилам, в першу чергу не забувати про неконфліктність.

Якщо виникають якісь складні розмови, можливо краще відтягнути їх на наступний день, щоб не погіршити ситуацію.

Маги і езотерики часто в такі дня роблять особливі обряди і ритуали, для того щоб змінити життя на краще. 08.08 категорично не можна зраджувати свого партнера і вести серйозні розмови.

Related Post

Як зберегти вогонь у відносинах?Як зберегти вогонь у відносинах?

Ні, ми зовсім приречені безпомічно спостерігати, як в низці днів поступово меркне наш потяг один до одного! Кілька способів, які допоможуть підтримати в собі живе полум’я бажання і подбати про

6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню6 типів подруг, від яких треба тікати як від вогню

Інакше вони повільно, але вірно зруйнують ваше життя. Майже напевно ви зможете пригадати в своєму оточенні подругу, яка вважає своїм обов’язком опустити вас з небес на землю, нарадити, як краще,