Емоційне повне місячне затемнення, Анжела Перл попередила про те, що може статися 16 травня

Місячне затемнення 16 травня 2022 обіцяє бути вкрай емоційним. Астролог Анжела Перл пояснює, що затемнення буде повним, а отже досить потужним. Понад те, відбудеться затемнення під знаком Скорпіона, характер якого говорить сам себе. Тож чого чекати всім 12 зодіакальним знакам?

За словами Анжели Перл, не варто боятися того, що саме 16-го числа може статися щось погане. Астролог каже, що події, що супроводжують затемнення, формуються протягом кількох місяців до та після. Не варто звинувачувати у всьому виключно 16-й день травня та затемнення Місяця.

Для Овнів місячне затемнення стане чудовою нагодою переглянути своє фінансове становище. Можливо, доведеться краще обміркувати сфери власних витрат та доходів. Це може бути пов’язане з кредитними зобов’язаннями або спільними фінансами двох партнерів. Також може йтися про гроші від когось і навіть про раптову спадщину. Важливо бути дуже уважним у справах.

Тільцям варто чекати кульмінації чи закінчення стосунків із партнерами. Пари можуть захотіти жити разом або ухвалити рішення про розрив. Анжела Перл радить підписання важливих документів перенести на 5 червня, не раніше. Оточення Тельців теж може змінитися. Це пов’язано як із переміщенням самих Тельців, так і їхніх друзів чи рідних.

Близнюкам затемнення може обіцяти зміну роботи або її завершення. На тих, хто займається бізнесом, чекає інформація про зміну контрактів або грошових зобов’язань. Однак це місячне затемнення здатне прояснити проблеми зі здоров’ям у Близнюків, які турбували раніше. Існує велика ймовірність позбавлення проблем медичного характеру.

Приємні новини, пов’язані з дитинством та материнством, очікують на Раків. Є шанси дізнатись про очікування малюка чи народження дитини, племінника, онука. Також затемнення може вплинути на досягнення дітей, якими Раки будуть надзвичайно пишатися. Вкрай акуратно потрібно ставитися до любовних знайомств. Є загроза утворення любовного трикутника.

Для Львів вдалими стануть будь-які маніпуляції з нерухомістю. Продаж, оренда, переїзд, отримання візи або посвідки на проживання в іншій країні. Крім того, Леви можуть відкрити для себе абсолютно нові знання про свою сім’ю та батьків. Якщо у житті старшого покоління сім’ї траплятимуться якісь зміни, то вони обов’язково вплинуть і на Львів.

Дівам місячне затемнення 16 березня подарує спілкування та все, що з ним пов’язане. Можливо, йдеться про нові комунікації, поїздки, знайомства та пошук друзів. Але високий ризик розриву контактів із старими друзями. Переїзди та будь-які операції з транспортом теж можуть очікувати Дів. Є шанс роботи на себе, використовуючи соціальні мережі та Інтернет.

Вкрай важливо врегулювати свою фінансову ситуацію Терезам. Можливо, Терези зрозуміють, що вони гідні більшого, і замінять роботу. Є шанс переглянути свої погляди на роботу та отримати хорошу винагороду. Зверніть увагу на свій голос. Він може допомогти покращити становище.

Скорпіонам приготуватися, адже саме їхній зодіакальний знак управляє затемненням. Характерна зміна сімейного стану, можливо і шлюб, і розлучення. Є варіант незвичайних відносин, а також ризик відкриття таємниць та невідомості. Однак це сприяє оновленню Скорпіонів та поверненню ситуації під їх повний контроль.

Стрільці зможуть повністю позбутися кармічних боргів. Особливо йдеться про те, що довго тривало. Борги, кредити, розрахунки буде закрито. Є можливість переїзду чи імміграції. Непоганим варіантом стане переїзд та зміна роботи. Крім того, Стрільцям не варто забувати про благодійність.

Козерогів чекають сюрпризи від друзів. Йдеться про втрату друзів і прихід нових людей. Є варіант звільнення з нелюбимої роботи та пошук відповідного колективу. Новин варто очікувати із соціальних мереж та Інтернету. Якщо робота Козерога пов’язана з ними, вона теж може змінитися або якось перетворитися.

Водоліям варто готуватися до зміни звичної робочої обстановки. Це не тільки звільнення, а й переведення на іншу посаду, підйом кар’єрними сходами. Позитивним затемнення буде для тих, хто працює на себе. Водолій зможе визначитися зі своїми бажаннями, які стосуються його призначення та мети у житті.

Рибам затемнення підготувало поїздки у далекі країни. Оскільки затемнення найчастіше закінчує процес, то йдеться швидше про завершення будь-яких контрактів, зв’язків, договорів. Але фінансова сторона Риб складатиметься сприятливо. Характерні будь-які розв’язки юридичних ситуацій. Можливо, Риби отримають довгоочікуваний диплом, громадянство іншої країни, видадуть свою книгу.

You cannot copy content of this page