Фраза, яка заспокоїла бездітну жінку

Так природою визначено, що людина після себе має залишити нащадків.

Для чоловіка навіть орієнтир такий життєвий є: посадити дерево, побудувати будинок і народити сина. І якщо з першим і другим впоратися упродовж життя цілком можливо, то ось з сином може бути не все так просто.

Сучасне суспільство відзначає такий собі антидемографічний бум. Все більше жінок не можуть завагітніти. Все більшій кількості пар доводиться звертатися до лікарів для вирішення цього, здавалося б, природного питання. На жаль, не завжди медики можуть допомогти. З цією думкою дуже важко змиритися як потенційному батьку, так і потенційній матері.

Хочу народити дитину!

Знаю особисто кілька таких пар, які перепробували все. Пристрасно бажають дітей, але Бог не дає. Щось відбувається в організмах, вони втрачають репродуктивну здатність. Причини різні, говорити про них не будемо, у кожного своя власна історія. Пройдені всі етапи, але безрезультатно.

Тоді бідні подружжя звертаються до психологів, цілителів, служителів церкви. Дуже важко подолати цей бар’єр. Прийняти і усвідомити те, що своїх дітей у тебе бути не може. Люди легко впадають у повну зневіру, буквально перестають нормально жити. А жити якось же треба.

Крім чоловіка, у тебе залишаються батьки, брати і сестри, племінники. Є заради кого продовжувати. Раз не можеш розділити щастя материнства зі своїм чадом, спробуй поділитися з чужим. До речі, відомі випадки, коли жінки після усиновлення незабаром народжують і свою власну таку довгоочікувану дитину.

Усиновлення дитини – це варіант, який дозволить виконати установку, закладену в наших генах. Часто саме це і радять зробити жінкам, які пристрасно хочуть відчути себе матір’ю. Але примітна й інша історія. Правду кажуть: якщо не можеш вирішити проблему, тоді зміни до неї своє ставлення.

Так сталося з однією спустошеною жінкою, якій лікарі поставили невтішний діагноз. Їй не хотілося вірити, вона вирушила до знахарів, цілителів, кожен щось їй радив, але нічого не допомагало. До тих пір, поки на її шляху не зустрівся буддійський монах. Він сказав їй всього лише кілька речень:

«Тобі пощастило, твоя карма звільнена від необхідності піклуватися про дітей. У минулому житті ти це заслужила, тому в цьому можеш жити без тяганини і турбот, пов’язаних з вихованням дитини. Ти вільна. Іди, куди хочеш, і роби, що хочеш ».

Ці несподівані слова і правда її заспокоїли. Кілька років життя вона присвятила собі, поїздила по світу, а потім, коли вирішила залишитися назавжди в своєму рідному місті, то все ж вдалася до щасливих клопотів материнства і удочерила дівчинку. Відчула себе цілком щасливою жінкою.

У житті багато розчарувань, але і радощів багато теж. Все, що з тобою відбувається, результат твого вибору і оцінки подій, які розгортаються навколо. Приймай все як є, без зневіри і скарг та, якщо це в твоїх силах, обов’язково впливай на власну долю. Якщо ж ні, тоді подивися рано вранці на ранні зірочки і зустрічай світанок твого нового дня. І все буде добре!

You cannot copy content of this page