Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для всіх знаків Зодіаку

3 серпня – повний місяць. У цей повний місяць підвищиться ризик розірвати відносини. Під загрозою ті пари, у яких давно не все гладко. Якщо ви зі своєю другою половинкою до них ставитеся, задумайтеся: чи варто заважати зіркам або дати їм розвести Вас?

З 4 по 9 серпня – спадаючий Місяць. В даний період актуально здійснювати переїзди. Велика кількість речей ніяк Вам не завадить, тут же знайдуться хороші перевізники. Ніякої головного болю!

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Овен
Зараз Вам захочеться залишитися наодинці з собою. Попросіть близьких бути лояльніше до Вас в ці дні. На роботі Вас чекає успіх, дуже вдалі дні. Однак похвали від начальства не буде. Зараз це робота «про запас». Трохи пізніше Ваші старання помітять.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Телець
Вам зараз не завадить допитливість. Якщо не хочете нічого пропустити, цікавтеся всім. І вдома, і на роботі будуть потрібні сили. Не витрачайте їх даремно. Напружено буде і з часом. Скасуйте деякі неважливі зустрічі, які можна призначити на інший час.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Близнюки
В даний період Ви можете братися за будь-які серйозні справи, не переживаючи про результат. Він буде хорошим! Гроші поки витрачати не варто. Краще заведіть окремий рахунок в банку і постійно поповнюйте його. Будьте обережні: на роботі великий ризик дізнатися, що про Вас розпустили плітки.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Рак
Через конфлікти вдома може погіршитися ваше самопочуття. Постарайтеся уникнути сварок. Будь-які починання зараз закінчаться невдачею. Так що якщо навіть у Вас щось було заплановано на ці дні, краще скасуйте. На вихідних постарайтеся відмовитися від роботи, відпочиньте.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Лев
Ваш мінливий настрій поставить у безвихідь багатьох. Якщо не можете стримати емоцій, краще побути на самоті. Вже до кінця тижня ви відчуєте бажання щось змінити у будинку. Творіть! Даний період обіцяє безліч нових знайомств. Вони підуть вам на користь.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Діва
Навіть якщо у Вас зараз будуть виникати проблеми, краще не розповідайте про них нікому. Допомогти не допоможуть, а ось палиці в колеса вставити можуть. В особистих відносинах настане затишшя. Зірки радять Вам задуматися над тим, що Ви можете змінити у своєму житті.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Терези
Не виключено, що Вас чекає роман. Головне не живіть особливими надіями, серйозних відносин не вийде. Краще займіться самоосвітою: непогано в ці дні вивчати і дізнаватися щось нове. Дуже сприятливий час для тих, хто планує завагітніти.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Скорпіон
Вас чекає багато зустрічей – приємних і не дуже. Людей, які викликають у Вас негативні емоції, викреслюйте зі свого життя. У період з 4 по 8 серпня Ви можете відчувати небувалу втому. Побережіть себе і відмовтеся від фізичних навантажень.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Стрілець
Прийшов час Вам проявити свої організаторські здібності. Якщо будете на висоті, можете очікувати підвищення по службі і премію. З грошима в цілому зараз все буде відмінно, так що можете здійснювати великі покупки.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Козеріг
Упевненості в собі Вам зараз буде не позичати. Але розпорядитися неюпотрібно з розумом! На роботі Вам можуть запропонувати додаткові обов’язки. Не погоджуйтеся, якщо оплата не буде Вас влаштовувати! Вихідні постарайтеся провести з користю, вирішите справи, які встигли накопичитися.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Водолій
Велика ймовірність, що Вас чекають фінансові втрати. Головне, не сумувати, а починати знову збирати. Гірше буде у відносинах з рідними. Швидше за все, не обійдеться без сварок і розбіжностей. Обстановка буде напруженою. Порадують лише діти успіхами і щирою любов’ю.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 року Риби
Якщо у Вас були якісь проблеми зі здоров’ям, зараз Ви про них забудете. Нарешті Ви будете себе добре відчувати! На спілкування з близькими зовсім не буде часу. Тому можуть виникнути розбіжності. Постарайтеся розвантажити свій графік хоча б на вихідні дні

You cannot copy content of this page