Хлопчиків і дівчаток потрібно хвалити по-різному

Уривок з лекції популярного психолога і ведичного астролога Руслана Нарушевича «12 загадок для мами і тата». Інформація для роздумів всім батькам:

«Дівчаток не треба хвалити за зроблене. Ви сприяєте її деградації. Якщо дівчинку хвалити за те, що вона зробила: дуже смачно, дуже красиво – в результаті формується таке, що визнання мене прийде тільки за мої заслуги. Визнання мене прийде тільки за те, що я зробила. Це знищує жіночий принцип.

Здоровий стан речей – я гідна любові, тому що я є, тому що я – розумниця, тому що я – господиня, бо я – помічниця, тому що я – принцеса, тому що я – чарівниця на кухні. Ось тоді у жінки здорова психіка, тому що схвалюють саму її природу, тобто щоб мені отримати любов, треба просто залишатися собою. Ось у чому принцип виховання дівчинки. Якщо ви починаєте її хвалити за заслуги, то вона відразу починає думати: мене саму хвалити нема за що, любов я можу тільки заробити, будуть заслуги – буде любов.

Хлопчики – повністю навпаки. Абсолютно діаметрально. Мами дуже люблять говорити: ти у мене такий красунчик, такий розумничка, такий молодець. Начебто добре. Насправді, тільки сприяєте деградації чоловіка, тому що йому ввижається, що він сам по собі хороший. А чоловікові добре, тільки якщо він чогось досягає.

Тому щоб хлопчика спонукати до того, щоб він удосконалювався і відчував себе щасливим в результаті, йому треба говорити про його заслуги: дуже красиво зроблено, дуже здорово, дуже вміло. Хлопчику всі ці ласкаві слова потрібні в меншій мірі, тому що його природа розвиватися. Йому потрібна похвала за те, що він досяг.

Замість того, щоб сказати: зайченя, сонечко, – для хлопчиків постарше дуже важливо, щоб ви їх літак показували, зроблений з лего, всім гостям. Це важливіше ніж всі сонечка, лапонька, зайченя. «Подивіться що він зробив, вгадайте хто це зробив. Правильно, це Вася зробив, це син мій », – це набагато більша похвала, більший стимул для хлопчика.

А дівчинка не стане краще, якщо її супом пригощати весь район. Вона просто зрозуміє, що вона повинна упахатися за все життя, і район годувати супом. Вона не заслужить більше ніколи любові, поки всіх супом не нагодує. Дайте дівчинці розуміння, що вона досконала і прекрасна сама по собі, що кохання і визнання їй заслуговувати не потрібно, що ви любите її і захоплюєтеся їй просто тому, що вона є … »

Руслан Нарушевич, «12 загадок для мами і тата»

Related Post

Любовний гороскоп на серпень 2020 року для всіх знаків ЗодіакуЛюбовний гороскоп на серпень 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Овен Якщо ви опинилися перед непростим вибором, заплуталися в почуттях і не знаєте, як вчинити – дати другий шанс колишньому коханому, порвати не приносять

facebook