fbpx

Чи хотіли би Ви знайти протиотруту від сорому?

Чому заважає почуття сорому і як його подолати?

Про це розмірковує професор Університету Х’юстона Брено Браун (Brené Brown)

Чому заважає почуття сорому і як його подолати.

«Теодор Рузвельт говорив: «Повагу викликає не той, хто помічає прикрі помилки і вказує сильній особистості на її недоліки, а той, хто знаходиться на арені боротьби, чиє обличчя забруднене пилом, потом і кров’ю, хто хоробро бореться, щиро помиляється, робить помилки , тому що без них не зробити жодного гідного вчинку».

Головне – вирішуватися на вчинок, вміти бути на арені. Цьому заважає сором. Це той біс, який шепоче: «Ні, ти не гідний … Я знаю все, що відбувалося з тобою в юності … Я знаю, що ти вважаєш себе недостатньо гарним (розумним, сильним) …»

Потрібно вгамувати ці думки , приготуватися до бою і подивитися в очі критику, який показує на вас пальцем і сміється, – в 99% випадків цей критик ви самі!

Сором рухає двома думками: «Недостойний» і «Ким ти себе уявив?». Сором зосереджує нас на собі ( «я поганий»), а не на поведінці ( «я вчинив погано»). Сором пов’язаний із залежністю, депресією, агресією, залякуванням, самогубством …

Для жінки сором – павутина недосяжних, суперечливих очікувань того, ким вона повинна бути. Для чоловіка соромніше за все – виявитися слабким.

Сором – це епідемія нашого часу. І щоб з нею впоратися, знайти дорогу назад – один до одного, нам треба зрозуміти, як сором впливає на нас, на наші відносини. Згадайте про співпереживання – ось головна протиотрута від сорому.

Якщо ми хочемо знайти дорогу один до одного, то це вразливість. Бути вразливим, дозволити, щоб нас побачили в цьому стані, бути чесним і отримати у відповідь співчуття – значить знайти дорогу назад один до одного.

Related Post

Рейтинг кращих батьків серед чоловіків з точки зору знаків ЗодіакуРейтинг кращих батьків серед чоловіків з точки зору знаків Зодіаку

У той час, як кожен батько наділений своїм власним унікальним та індивідуальним набором рис характеру, ми все як і раніше задаємося питанням: «чи добре ми виконуємо покладені на нас обов’язки?».

Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку!Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку!

Циганський гороскоп – для всіх знаків зодіаку! Чи дійсно циганки, коли гадають, кажуть правду? Ми розсекретили циганський гороскоп, який розставляє все на свої місця! Давайте перевіримо! У циган є своя

4 знака, які висмоктують енергію з близьких4 знака, які висмоктують енергію з близьких

У цій статті ми розповімо вам, хто з знаків зодіаку є енергетичними вампірами. Обов’язково ознайомтеся з цим списком, щоб мінімізувати своє спілкування з ними. Скорпіони Серед Скорпіонів найчастіше зустрічаються енергетичні

facebook