Імена чоловіків, власники яких одружуються тільки по коханню

Ім’я наносить свой відбіток на характер и особистість людини. Навіть вибір між варіантами одружитися по любові чи з розрахунку люди роблять під впливом імені. Є ряд представників сильної статі, які зроблять пропозіцію дівчіні тільки по коханню и ніяк інакше.

Андрій
Це имя емоційного, відкрітої людини, яка часто йде на поводу у своїх почуттів. Андрій позбавлений лицемірства, через що його складно уявити в ролі альфонса.

У більшості віпадків перший шлюб Андріїв не складається, через що одружуються другий, третій, четвертий раз. І скільки б разів не одружувався, з кожної обраніцею Андрії завжди чесні.

Вадим
Чоловік з цим ім’ям прістрасний. Він схільній до прийняття самих незвичайних, імпульсівніх РІШЕНЬ.

Вадим здатний здійснювати спонтанні вчінкі. Іноді Вадімі терплять Любовні невдачі, але не впадають у відчай, а продовжують пошуки своєї єдиної и неповторної, своєї улюбленої жінки.

Віталій
На відміну від Вадима, Віталій відповідально підходить до вибору дружини. У нього може бути багато захоплень, але якщо Віталій одружується, то це на все життя. Він не вміє робити красивих вчинків, бути романтиком йому не вдається, але такий чоловік може забезпечити стабільність своєї сім’ї. Для володарів цього імені величезне значення має взаємність почуттів, а також наявність міцного духовного зв’язку, емоцій.

Гордій
Чоловіки з таким ім’ям відрізняються прямолінійністю, чесністю. Вони ніколи не підуть на угоду зі своєю совістю.

Гордій готовий зробити заради коханої жінки найнеймовірніші вчинки. Він не здатний зрозуміти, як можна одружуватися без любові. Затягнути в ЗАГС обманом або для вирішення власних фінансових проблем неможливо. Гордій завжди всі свої труднощі вирішує сам, без чиєї-небудь участі.

Данило
Увагою протилежної статі носії цього імені не розпещені. Їм непросто починати відносини, але якщо вони вступлять в тісний зв’язок, то причиною цього точно не буде вигода.

Щоб Данило проявив ініціативу, він повинен відчувати дуже сильні почуття. Одружується він тільки по любові. Для такого чоловіка бажано проводити час з сім’єю, тому він вибирають таку жінку, яка зможе стати справжньою берегинею сімейного вогнища, чекатиме його вдома.

Ігор
Чоловікові з цим ім’ям важливо відчувати себе головним. Про це говорить навіть переклад імені, що говорить про войовничу натуру завойовника. Ігор сам будує своє життя, пробивається в трудовій діяльності, ретельно вибирає дружину. За ефектною зовнішністю Ігоря завжди ховаються строгість і гаряче серце.

Ігор готовий оформити відносини з коханою жінкою тільки тоді, коли він буде точно знати, що його почуття взаємні. Якщо ж залишаться сумніви, то поспішати в ЗАГС Ігор не стане.

Мірон
Такі чоловіки є справжніми романтиками, хоч і намагаються приховати свою сентиментальність. Мірон здатний зв’язати свою долю тільки з тією жінкою, яка розділяє його життєві погляди. Ні в якому разі він не стане жити з меркантильної особою, адже йому противна навіть думка про споживчі відносини. Через таку життєву позицію Мірон може довго шукати даму серця, нерідко одружується в зрілому віці.

Роберт
Чоловіки з таким ім’ям – прихильники весіль по любові. Вони вважають себе прихильниками відносин без брехні, нещирості. Роберт проявляє прагматизм, але тільки в ділових відносинах. Поруч з таким чоловіком повинна бути жінка, з якою створиться міцний емоційний контакт, душевна близькість.

Юрій
Юра рідко виявляє ініціативу, хоча користується великою популярністю у протилежної статі. Він буде чекати, коли з’явиться його єдина і зачарує його.

Ставши сімейною людиною, Юра сильно змінюється. Він стає більш відповідальним, перетворюється на справжнього господаря будинку, добувача. Подібні зміни можливі тільки при взаємних почуттях. До весілля за розрахунком Юра відноситься негативно.

Ярослав
Чоловіки дуже горді і не можуть собі дозволити залежати від дружини. У розумінні Ярослава тільки він може бути главою сім’ї, через що шукає поступливу, спокійну жінку. Йому потрібна партнерка, яка буде відповідати взаємністю і любов’ю.

You cannot copy content of this page