fbpx

«Кажуть, найважче перші 70 років. Далі справа піде на лад»

«Кажуть, найважче прожити перші сімдесят років. А далі справа піде на лад». © Еріх Марія Ремарк

Ті, кому сьогодні 50 + – це зайве полуторное покоління. Раніше в цьому віці в’язали шкарпетки і тихо повзли на кладовище, а сьогодні творять історію і шукають справжню любов.

Ще незрозуміло, що з нами робити, але процес пішов. Почав формуватися ринок пропозицій, реклама стає більш осмисленою, гроші дешевшають, а тренінги особистісного росту вчать не «знімати» партнерів, а «надягати» їх на себе.

Три теми захоплюють мене в цьому процесі.

1. Підлітки більше не воюють. Нема з ким. Батьки адекватні, їх голови і душі зайняті тими ж смислами, які множаться і вимагають відповіді. Ми шукаємо, також як наші діти, шукаємо те, чого ще ніколи в нашому житті не було. Ми живемо в паралельних реальностях, і питання «куди йде дитинство» більше не актуальне: дитинство тут, ось воно, грає в попі.

2. Змінюються стандарти краси. Повні жінки виходять на подіум, вільні і легкі тканини рулять, каблуки залишаються мазохістам, а усвідомленість цінується як пружні груди.

3. Щастя дорослішає. Ніхто не вірить сьогодні променистим 20-річним закоханим, першим шаленим заробіткам і раннім шлюбам. «У тебе все життя попереду», – кажу я сорокарічній зруйнованій важким розлученням жінці. І вона вірить мені, а не своїй мамі, яка скиглить «кому ти тепер потрібна».

Щодо вічного життя ясності поки немає, але хтозна, можливо, ці самі підлітки змішають одного разу пару крапель в пробірці і принесуть нам на блюдечку ще років 20-30, а там дивись і внуки до пробірках піднімуться, і все, капець старенькій з косою.

Це я до того, що треба йти гуляти, а не диван з книжкою, бо чим довше життя, тим більше відповідальність за його якість, ось.

Автор: Юлія Гурье-Ар’є

Related Post

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які не вміють любитиАстрологи назвали знаки Зодіаку, які не вміють любити

На думку астрологів, серед всіх знаків зодіаку не вміють любити тільки Близнюки. Для представників знака любов не має ніякого значення. Вони вільно можуть міркувати про почуття, при цьому не відчуваючи

Чи є почуття в с*кcі без зобов’язаньЧи є почуття в с*кcі без зобов’язань

Якщо у відкритому обговоренні с*ксу з партнером ми досягли деякого прогресу, то розмови про випадкові сексуальні зв’язки як і раніше виявляються табуйовані. За останні десятки років у західній цивілізації відбулися

Знаки зодіаку, які у вересні 2020 несподівано для всіх змінять свою долюЗнаки зодіаку, які у вересні 2020 несподівано для всіх змінять свою долю

Багато зодіакальних представників не влаштовує майбутнє, до якого прагнуть. Тому гороскоп для знаків зодіаку розповість, кому вересень готує доленосні зміни. Близнюки Вересень перетворюється для Близнюків в неймовірно сприятливий і вдалий

facebook