Коханка не пройде! Яких жінок чоловіки ніколи не кидають

«Коханка в ліжку, господиня на кухні, королева в гостях», – щоб стати ідеальною жінкою, тієї самою, від якої чоловік не піде до коханки при першій же можливості, багато хто дотримується саме такої моделі і … програють. А тим часом жінки, яких не кидають, дійсно існують, це не міфічні істоти, а реальні люди з набором чудових, але цілком земних якостей.

№ 1. Ви знаєте собі ціну
Жінка, з якою хочеться жити, може бути брюнеткою, блондинкою або рудою, пишечкою або худенькою, практичною або наче в хмарах – в цьому питанні все дуже індивідуально. Але, аналізуючи позицію чоловіків, можна вивести якийсь узагальнений психоемоційний тип жінки, від якої не хочеться йти. І базових якостей у такий феміни п’ять.
Перше – вона цінує себе!

У жінок подібного типу самооцінка складається з урахуванням власних завоювань і досягнень, а не ґрунтується на тому, як до них ставляться інші. Їм немає сенсу затверджуватися за рахунок чоловіка, конкурувати або пригнічувати його, щось комусь доводити. «Пиляти» чоловіка – незнайомо таким жінкам тема, адже хороша самооцінка дозволяє вибирати гідного партнера і вести себе з ним відповідним чином.

№ 2. Слідкуйте за собою без фанатизму
Мова зараз не йде про ситуації, коли зовнішність перетворюється на фетиш і головним для жінки стає безупинний «тюнінг» тіла вкупі з патологічною гонитвою за молодістю. Ні, доглядати і стежити за собою – це, по суті, зовнішня відповідь на здорову самооцінку. Примітно, що жінка, яка стежить за собою, не тільки вміє залишатися привабливою в будь-якому віці, але і партнера вибирає собі з такою ж якістю.

Представниці прекрасної статі часто виправдовують небажання займатися собою простацькою аргументацією: мовляв, а ти спробуй зварити борщ на підборах і в красивому платті. Дорогі жінки, не треба варити борщ на підборах. Варіть його, коли чоловік на роботі. Якщо обидва працюють і пізно повертаються додому, не варіть взагалі! Знайдіть інше рішення, а не стійте біля плити на межі сил, транслюючи чоловікові невдоволення і незадоволеність життям. Чоловік хоче бачити поруч із собою щасливу другу половину.

№ 3. Вмійте бути вдячною
Уміння бути вдячною – дуже цінна якість, яке теж працює на підвищення чоловічої самооцінки. Сильна стать більшу частину життя проводить на роботі, забезпечуючи сім’ю, – жінка це цінує. Він завойовує її увагу, приносячи подарунки, – вона дякує. Коли дана схема не працює, а є тільки претензії (подарунок не такий, гроші не ті, весь час на роботі), чоловік починає згасати. Якщо у нього немає дитячої травми у вигляді переконаності, що він повинен все життя прожити з однією жінкою, він піде.

Бути вдячною значить розуміти, що чоловік – окрема особистість, він в цей світ прийшов не для того, щоб виправдовувати чиїсь очікування, і все хороше, що він робить, гідно подяки, оскільки робить він це виключно заради щастя своєї жінки.

№ 4. Здатність прощати
Здатність прощати має на увазі роботу над своїм психоемоційним розвитком, а зовсім не всепрощення і неймовірне терпіння. Конфлікти і сварки є в будь-якій сім’ї, але, якщо їх спускати на гальмах і просто чекати, коли спаде енергія злості, вони нікуди не дінуться, накопичаться, вистрілять в обох партнерів відразу і ранять їх. Найпоширеніше явище – коли наше внутрішнє депо образ і претензій стає таким великим, що поглинає всі добрі почуття, і друга половина вже не просто бісить, а викликає огиду.

Жінка, яка вміє прощати, тобто працювати зі своїм станом, робить свого роду профілактику подібного незавидного результату. Вона не буде збирати ці проблеми, а почне в них розбиратися, відстоюючи свої кордони і права. Або, якщо чоловік оступився, вона щиро його простить, розуміючи, що десь є і її відповідальність. Але не варто плутати здатність до прощення, тобто опрацювання проблем, з низькою самооцінкою, при якій жінка буде прощати все і завжди. Це вже синдром жертви, який до того типу не має ніякого відношення.

№ 5. У вас є своя точка зору
Це сама чудова якість зі співдружності вже перерахованих. Прекрасно, коли у жінки є своя точка зору, і вона залишає право за чоловіком мати іншу, не втрачаючи при цьому своїх позицій: «Я така, яка є, і якщо ти, дорогий, прийшов в моє життя і хочеш в ньому залишатися, то давай з цим фактом рахуватися».

Це заводить чоловіка: чомусь відразу хочеться жінку переконати, перетягнути на свою сторону, підпорядкувати, впровадити в неї своє бачення світу. Навіщо? Незрозуміло, але страшно інтригує.

You cannot copy content of this page