Коли закінчиться ретроградний Меркурій у липні 2020 ?

Ретроградний Меркурій розпочався 18 червня 2020 року і закінчиться 12 липня 2020 року. Тобто тривало це явище більше трьох тижнів.

І що він, правда, такий небезпечний?

Коридор затемнень в червні 2020 року:

Для астрономів це явище не має великого значення і лише допомагає краще пізнати небесну механіку. А ось астрологи вважають, що в момент ретроградного Меркурія в житті все йде шкереберть, техніка виходить з ладу, а неуважність і забудькуватість стають нормою (така маленька життєва катастрофа).

Вся справа в тому, що в астрології планета Меркурій (названа в честь давньоримського бога торгівлі), символізує мислення, інтелектуальні здібності, обмін, передачу і переробку інформації. Тому коли планета “сповільнюється”, у людей нібито сповільнюється процес спілкування, відбуваються збої в справах, пов”язаних з поїздками або торгівлею.

Насправді, не все так страшно, якщо діяти обдумано, спокійно збиратися з думками, не ризикувати і не поспішати.

Що не можна робити в ретроградний Меркурій?

Ретроградний Меркурій 2020: як пережити і не залишитися без грошей і друзів. Що таке ретроградний Меркурій і чому він викликає неприємності Астрологи радять не починати нових проектів і справ, не підписувати важливі папери і контракти. В іншому випадку Ви можете допустити помилки, виправляти які доведеться дуже довго. Важливі рішення краще поки відкласти. Тому що коли цей період закінчиться, може виявитися, що Ви «напартачили» і вибрали невдалий варіант.

Відкладіть великі покупки. Особливо техніку, навіть якщо її будуть продавати з великою знижкою. Інакше, як запевняють астрологи, пізніше виявите в ній дефекти або прийдете до висновку, що даремно витратили гроші. Чи не переїжджайте жити на нове місце і не міняйте роботу, а то надовго Ви там не затримайтеся, або виникнуть проблеми з документами. Заводити нові знайомства і будувати серйозні стосунки астрологи також не рекомендують. У період ретроградного Меркурія є шанс створити неправильне враження про себе, та й нова людина може надовго не затриматися у Вашому житті. Відрядження, складні подорожі і поїздки в невідомі місця краще також відкласти.

І чим тоді займатися?

Закінчите всі справи і проекти, які почали до ретроградного Меркурія. Цей період ідеально підходить для того, щоб організувати генеральне прибирання: як на робочому місці, так і вдома. Викиньте речі, від яких давно планували позбутися. Але не викидайте все підряд: після закінчення ретроградного Меркурія можете пошкодувати про зроблене. Астрологи застерігають, що в цей час можуть “спливти” ситуації з минулого, які потрібно буде вирішити.

You cannot copy content of this page