fbpx

Лист батька маленької дочки про її майбутнього чоловіка

Психолог Келлі Фланаган пише своїй доньці листи про все на світі – щось на зразок послань в пляшці з мудрими порадами на майбутнє. Ось одне з найпопулярніших листів, які зібрали тисячі читачів в його блозі.

Крихітко, недавно ми з мамою шукали дещо в Google. У відповідь пошуковик випадково видав список найпопулярніших запитів в світі. Нагорі списку значилося питання: «Як утримати чоловіка».

Цей запит збентежив мене. Я побіжно переглянув кілька з нескінченних статей про те, як бути завжди сексуальною, коли краще піднести йому пиво, а коли – сендвіч і як зробити свого чоловіка розумнішим і крутішим.

І я розлютився.

Доню, це неправда – у тебе ніколи не було, немає і не буде такого завдання – «утримати чоловіка».

Малятко, твоя єдина задача – пам’ятати, що ти гідна любові хорошої людини. Бережи цю впевненість глибоко в душі, там, де її не зможуть зруйнувати відмови, втрати і егоїзм, які ми всі зустрічаємо на життєвому шляху. (Якщо ти будеш пам’ятати, що не тільки ти, але будь-яка людина гідна поваги і любові, битву у твоєму житті можна вважати виграною. Але це тема для іншого листа).

Якщо ти повіриш, що цінна сама по собі, то залучиш хлопчика, який здатний оцінити тебе і з яким захочеться провести своє єдине життя, все сильніше і сильніше закохуючись в тебе.

Малятко, я хочу розповісти тобі про хлопчика, який не потребує того, щоб його утримували, – тому що він сам захоче бути поруч з тобою.

Мені плювати, чи правильно він тримає лікті за столом, – головне, щоб він не зводив очей з твого носика, коли ти смішно моршиш його, заливаючись сміхом.

Мені плювати, чи вміє він хоч трохи грати в гольф – головне, що він зможе грати з дітьми, яких ти йому подаруєш, і помічати, то з захопленням, то з роздратуванням, як вони схожі на тебе.

Мені плювати, наскільки він мужній …

Головне, щоб у нього вистачило сил дати тобі проявляти силу твого серця.

Найменше мене цікавить, за кого він голосує на виборах, – якщо він буде мати тебе в твоєму домі і глибоко поважати в своєму серці.

Мені плювати на колір його шкіри – якщо він покриє полотно вашого спільного життя фарбами терпіння, і вміння жертвувати один для одного, і вразливості, і ніжності.

Мені плювати, в якій релігії його виховали, або, може, він виросте в нерелігійній сім’ї – головне, щоб він засвоїв, що в житті є святі речі, і знав, що кожна хвилина життя взагалі і кожна хвилина життя з тобою глибоко священні.

І останнє, малятко: якщо ти зустрінеш такого чоловіка на своєму шляху і у нього зі мною не буде нічого спільного, у нас все одно буде найважливіша загальна цінність на світі: ТИ.

Тому що в кінцевому підсумку єдина річ, яку тобі варто робити, щоб «утримати його», – це бути собою.

Вічно люблячий тебе чоловік, тато.

Звернення до всіх жінок
«Я написав цей лист дочці, але хочу присвятити його кожній дорослій жінці, яку зустрічав на своєму шляху, – звертається до читачів свого блогу Келлі Фланаган. – Жінці, якій ніколи не довелося чути такі слова від свого батька. Я також написав його для покоління нинішніх хлопчиків – майбутніх чоловіків, яким потрібно почути про по-справжньому важливі речі. Чи зустріне моя маленька дівчинка люблячогосупутника на все життя, залежить від того, чи зможе хоча б один з вас не забути про ці важливі речі. Я молюся за Тебе”.

Related Post

5 найбільш сплячих знаків Зодіаку5 найбільш сплячих знаків Зодіаку

Одні думають, що соромно спати на вихідних вдень, а інші не прокидаються до вечора. Ці п’ять сузір’їв прокидаються ближче до другої половини дня, що дозволяє їх називати самими сплячими знаками

Ці три знака Зодіаку отримають багато грошей цієї осеніЦі три знака Зодіаку отримають багато грошей цієї осені

Астрологи розповіли, яким знакам зодіаку пощастить покращити своє фінансове становище Восени удача посміхнеться Овнам. Однак для цього їм потрібно буде добряче постаратися. Якщо представники цього знака зодіаку витратять час на

Знаки зодіаку, які у вересні 2020 несподівано для всіх змінять свою долюЗнаки зодіаку, які у вересні 2020 несподівано для всіх змінять свою долю

Багато зодіакальних представників не влаштовує майбутнє, до якого прагнуть. Тому гороскоп для знаків зодіаку розповість, кому вересень готує доленосні зміни. Близнюки Вересень перетворюється для Близнюків в неймовірно сприятливий і вдалий

facebook