Литва планує передбачити у бюджеті країни окремий рядок «на відновлення та реконструкцію України»

Комітет з питань економіки Сейму Литовської республіки вирішив передбачити у бюджеті Литовської Республіки окремий рядок «на відновлення та реконструкцію України.

Про це повідомив Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

«Після, я вважаю — історичного живого засідання двох комітетів з питань економіки в стінах Верховної Ради України — власне, нашого, і колег з Сеймасу Литви на минулому тижні, сьогодні ми продовжили співпрацю обох комітетів і продовжили діалог про спільне економічне співробітництво, — повідомляє Наталуха.

Результатом стало ще одне безпрецедентне рішення — передбачити у бюджеті Литовської Республіки окремий рядок «на відновлення та реконструкцію України».

«Воістину, війна показала не лише, хто наш справжній ворог, але і хто наш справжній друг. Дякую, шановна литовська націє!», — наголосив Голова Комітету.

Related Post

Рашисти розгубили зброю у південних районах Гомельської області БілорусіРашисти розгубили зброю у південних районах Гомельської області Білорусі

Днями у Хойниках Білорусі почали з’являтися оголошення, де сказано, що якщо ви знайшли зброю, боєприпаси чи вибухові речовини, то потрібно зателефонувати до ЗС РБ. У тому ж оголошенні одразу погрожують

Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?Держрегулювання цін на пальне призупинено: якої вартості можна очікувати?

Державне регулювання цін на моторне пальне в Україні призупинили. Вартість бензину і дизельного палива на АЗС зміниться. Держава очікує, що максимальні ціни на дизель не перевищуватимуть 58 гривень за літр.

В українському McDonald’s розповіли, чи відкриються ресторани у серпніВ українському McDonald’s розповіли, чи відкриються ресторани у серпні

Говорити про відкриття ресторанів McDonald’s в Україні у серпні передчасно. Компанія має амбіції відновити роботу в окремих регіонах, але конкретного рішення, планів і графіків відкриття немає. Про це виданню розповіла