Любовний гороскоп на серпень 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Овен
Якщо ви опинилися перед непростим вибором, заплуталися в почуттях і не знаєте, як вчинити – дати другий шанс колишньому коханому, порвати не приносять радості відносини або поборотися за них, дозволити собі легку інтрижку на стороні чи ні тощо., – планети утворюють аспект 3 серпня, допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Починаючи з 7 числа і до кінця місяця у вас підніметься настрій, додасться впевненості в собі, відображення в дзеркалі стане радувати ще більше. А головне, ви все частіше станете ловити на собі зацікавлені погляди представників протилежної статі! Гріх не скористатися такою сприятливою астрологічно. ситуацією: якщо ви вільні, ймовірність зустріти другу половинку, в даний період, дуже велика! Поточні відносини під впливом планет стануть теплішими і гармонійними. Для багатьох пар, які переживають кризу, цей період як ковток свіжого повітря, початок змін на краще.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Телець
У перший тиждень серпня ви будете частіше зустрічатися з друзями. Чи друга половинка виявиться від цього в захваті. «Тобі друзі важливіше, ніж я!» – приготуйтеся почути подібного роду закиди. Не доводьте ситуацію до сварки. Запропонуйте коханій людині приєднатися до вас: компанія ваших друзів прийме його дуже тепло, і ви прекрасно проведете час разом. Якщо ви самотні, не виключено, що запалитися ніжними почуттями до того, з ким знайомі багато років. Ваша симпатія виявиться взаємною!

Під впливом планет, після 7 числа, ви станете більш замкнутими, будете уникати частого спілкування, вважаючи за краще йому затишні вечори вдома за книжкою або серіалом. У цей час може зародитися таємний зв’язок з людиною, вже пов’язаною сімейними узами, – наприклад, по інтернет-листуванню або СМС. Не виключено, що в один прекрасний день ви отримаєте інтригуюче СМС від колишнього коханого. Перш ніж відповідати, запитайте себе, чи дійсно вам хочеться наступати на старі граблі?

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Близнюки
Рух планет, до 7 серпня, може створювати ситуації, при яких ваші відносини з начальником або іншою високопоставленою особою набуватимуть неформальний характер. Зближення при такому положенні планети відбувається швидко – не виключено, що багато представників вашого знаку вже в перший тиждень місяця закрутять службовий роман!

Після 7 серпня і до кінця місяця, романтичний інтерес може прокинутися до того, з ким пов’язують довгі роки близького спілкування. Або ж хтось із друзів візьме активну участь у налагодженні вашого особистого життя.

З’єднання планет, яке відбудеться 9 серпня, може підштовхнути до вчинків, про які доведеться пошкодувати. У цей день дуже непросто протистояти спокусі. Під впливом аспекту ви можете провести ніч з людиною, яку ледь знаєте, зрадити другій половинці або вступити у відносини з чоловіком вашої знайомої. Тримайте себе в руках і не кажіть потім, що зірки вас не попереджали.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Рак
Сприятливий аспект, який утворюється 2 серпня, вказує на виникнення нових романтичних можливостей. Не відмовляйтеся від пропозиції познайомитися або сходити на побачення: ви не розчаруєтеся в своєму візаві. Використовуйте потужну енергетику аспекту і для того, щоб поговорити з партнером по душам. Обговоривши наболілі теми в цей день, ви напевно прийдете до рішення, яке влаштує обох.

Більшу частину місяця (7-31 серпня), робота і особисте життя можуть впливати одна на одну і навіть перетинатися. Якщо ви вільні, не виключено, що романтична зустріч відбудеться під час виконання вами своїх службових обов’язків.

Молодий місяць (19 числа) вказує на появу у вашому житті людини іншої національності, релігії чи культури. Можливий роман з іноземцем, який буде розвиватися настільки швидко, що вже до середини осені ви почнете думати про весілля. Однак зірки радять вам перевірити почуття ще хоча б до зими.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Лев
Положення планет, до 16 серпня буде пробуджувати (або посилювати) ваші почуття і бажання. Захочеться закохатися, ходити на побачення, цілуватися під Місяцем! Реалізувати романтичні прагнення буде нескладно – головне, не сидіти вдома! Частіше бувайте там, де панує атмосфера свята.

Найцікавіші знайомства відбудуться 1-7 числа. Велика ймовірність, що вашим обранцем виявиться людина дуже заможна і щедра.

Положення планет, яке утворюється 10 серпня, зробить вас дуже вразливими. Не виключено, що в цей день ви будете незадоволені поведінкою партнера, а він – вашим. По можливості проводьте менше часу разом і абсолютно точно відмовтеся від ідеї спільного шопінгу чи культурних виходів у світ.

Під впливом планет 25 серпня біля вас з’явиться бажання верховодити. Але не чекайте, що кохана людина з радістю буде виконувати все те, що ви йому скажете. Не слід робити важливих кроків, не запитавши його думки, інакше великої сварки не уникнути.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Діва
Відносини з другою половинкою, у період першої декади серпня, встановляться прекрасні. Передчуття якоїсь події (будь то весілля дітей, спільна відпустка або переїзд) зробить вас ще ближче один до одного. Вільним Дівам слід мати на увазі, що одне з знайомств цього періоду може виявитися «знаковим» і вже до зими перерости у серйозні стосунки.

Після 10 серпня положення планет може спонукати вас до зв’язків на стороні. У такі періоди часто з’являються любовні трикутники, вийти з яких виявляється завданням не з легких.

7-31 серпня на поверхню можуть вилізти невдоволення і образи, які ви з партнером обидва тримали в собі. Бесіда по душах – це те, що вам зараз необхідно, щоб зцілити відносини. Не біжіть від розмови.

Особливої ​​уваги зажадають питання інтимного характеру. Поділіться з обранцем своїми таємними фантазіями, поцікавтеся, які бажання є у нього. Досягнувши повної гармонії у ліжку, ви на дуже довгий час забудете про суперечки і розбіжності.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Терези
З 1 по 7 серпня у вас може виникнути легка інтрижка з кимось із колег або партнерів. Іскра проскочить між вами під час роботи над спільним проектом, правда, полум’я з неї розгориться навряд чи: одного-двох побачень буде досить, щоб зрозуміти, що це не «ваш» чоловік.

Після 7 серпня відносини з обранцями розвиваються просто чудово! Встановлюється повне взаєморозуміння в усьому, спілкування стає більш теплим, партнер починає проявляти більше уваги і турботи. Дорогі Терези, багато хто з вас у цей період одержать пропозицію руки і серця, а багато хто – поєднаються узами шлюбу.

Найсприятливіший час для нових знайомств і початку роману – друга декада серпня. Не сидіть в чотирьох стінах, якщо хочете влаштувати особисте життя. Майте на увазі: вступати в стосунки в третю декаду місяця – зірки не рекомендують.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Скорпіон
У перший тиждень серпня, підвищується ймовірність зачаття – майте це на увазі, якщо народження дитини входить (або не входить) в ваші плани. Маленькі і дорослі діти зажадають уваги до себе. У родині деяких Скорпіонів ймовірно поповнення (у когось народиться онук, у когось – племінник або сестричка). В цілому ж цей період як не можна краще підходить для різного роду розваг. Особливе задоволення доставлять виходи у світ з другою половинкою. Можливі швидкоплинні інтрижки.

З 7 серпня і до кінця місяця особисте і професійне життя можуть переплестися. Якщо ви самотні, не виключено, що зустрінете любов на роботі. Вашими обранцями можуть стати діловий партнер, колега, клієнт або навіть начальник. Перспективи у такого роману хороші – в наступному році у вас є шанси піти під вінець.

Положення планет утворюється 23 серпня, вказує на ймовірність сварки у зв’язку з фінансовими розбіжностями. Не слід нічого витрачати, не порадившись з партнером: він сприйме це в штики.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Стрілець
Транзит планет в перші сім днів серпня сприяє встановленню гармонійних, довірчих відносин всередині пари. Особливо сприятливий цей час для сімейних Стрільців: ймовірно якась приємна подія, що збере за великим столом родичів і друзів. Не виключено, що дорослі діти оголосять про заручини або зіграють весілля або з’явиться новий член родини. Якщо ви ще не познайомили батьків з обранцем, зробіть це зараз: йому нададуть теплий прийом.

Після 7 серпня, зірки будуть підштовхувати до пошуку всіляких задоволень, в тому числі романтичного характеру. Друга і третя декади місяця – час швидкоплинних зв’язків, ні до чого не зобов’язуючих інтрижок. Нерідко при такому положенні планет представники вашого знаку стають об’єктами симпатій відомих і навіть популярних людей.

Стрільці, які вже перебувають у відносинах, повинні бути обережні 23 числа. Чуттєвість може підштовхнути до зради, про що згодом доведеться дуже пошкодувати.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Козеріг
В першу декаду серпня ви станете більш товариськими і відкритими і без зусиль знайдете слова, здатні зацікавити будь-якого співрозмовника, зачепити його душу. Скористайтеся вдалою астрологічною ситуацією, щоб зблизитися з людиною, до якої маєте симпатію. Боротьба за серце обранця (обраниці) обов’язково закінчиться перемогою, варто лише зараз зробити перший крок. При такому положенні планет можуть зав’язатися нові – заочні – знайомства. Наприклад, в соціальних мережах.

Зустріч з віртуальним співрозмовником в реальності перевершить ваші очікування.
Приділяйте більше уваги чоловікові (або дружині) після 10 серпня. Кохана людина, діти, старші родичі повинні стати вашим пріоритетом у цей період. Оточіть їх теплом і турботою, балуйте милими подарунками, організуйте сімейне дозвілля.

Друга декада місяця – відмінний час для початку спільного життя і реєстрації відносин. А ще в ці 10 днів з вами може статися щось дивовижне і прекрасне! Випадковості не випадкові.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Водолій
У період першої декади серпня друга половинка стане більш охоче вкладати у вас фінансово: запрошувати у дорогі ресторани, дарувати подарунки, а може, навіть звозить у відпустку за свій рахунок.

Особливу важливість набувають інтимні контакти. Приділяйте цій сфері життя більше уваги – запропонуйте партнеру поекспериментувати в ліжку. Ось побачите: він буде у захваті від вашої ідеї!

У період другої і третьої декади місяця планети будуть налаштовувати відносини на легкий, грайливий лад. Цей час обіцяє масу приємних контактів. Буде простіше, ніж коли-небудь, заводити знайомства, особливо по листуванню. Можливі цікаві зустрічі у дорозі (у поїзді, літаку або автобусі) з подальшим продовженням (це вже залежить від вас).

19 серпня – молодий місяць посилить у вас прагнення до незалежності. Якщо в цей день партнер спробує натиснути на вас в якомусь питанні, ваша реакція буде бурхливою. Важливих рішень, що стосуються обох, в цей день приймати не варто. Якщо відносини давно тріщали по швах, в цей день ви можете порвати останню зв’язучу вас нитку і піти від партнера.

Любовний гороскоп на серпень 2020 року Риби
У першій декаді серпня ви будете сповнені енергії – не дивно, що до вас так і тягнуться представники протилежної статі! Колега запропонує пообідати разом, сусід – довезти до роботи. З вами напевно захочуть познайомитися – в кафе, куди ви зайдете випити чаю або кави, на вулиці або у транспорті.

У роману, що зав’язався в цей час, хороші перспективи – за умови, що ви розібралися в собі і знаєте, чого хочете від партнера і відносин.

У другу і третю декаду серпня у центрі уваги будуть гроші. Сімейні пари можуть складати бюджет на поточні півроку або рік, планувати витрати на прийдешню відпустку. Багатьох представників знака стане хвилювати фінансове становище другої половинки.

Переходити партнеру на нову роботу чи ні? Погоджуватися на підробіток чи не варто? Дорогі Рибки, прислухайтеся до інтуїції – вона не підведе – і дайте коханій людині пораду.

У день молодого місяця – 19 серпня, можливі дрібні розбіжності з партнером – швидше за все, з приводу грошей. Не робіть великих витрат, не отримавши на них згоду другої половинки.

You cannot copy content of this page