Маленькі одесити спекли солодощі у формі карти України для військовослужбовців. Фото

Кожен українець від великого до малого вірить у перемогу України та усіляко підтримує наших захисників. Так у селищі Тарутине, що на півдні Одеської області, діти вирішили підтримати українських військових гарними та смачними солодощами.

Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції у Одеській області, пише ЦЕ EASY.

Печиво випікали у Тарутинському національно-просвітницькому центрі. Для маленьких відвідувачів майстер-клас із випікання смаколиків влаштувала ювенальна поліцейська Аліна Іскімжі.

Щоб підбадьорити та порадувати місцевих військових, рятувальників, прикордонників та поліцейських діти робили печиво у формі карти України з яскравою глазур’ю у кольорах українського прапора.

Дітки допомагали замішувати тісто, вирізали фігури для печива. Потім маленькі майстри розмалювали понад двісті виробів.

«Мені приємно бачити, з яким задоволенням хлопці та дівчатка взялися до праці: кожен з них вкладав в ці печива частку свого тепла і любов, бажаючи нашим захисникам наснаги для спільної перемоги», – каже інспекторка ювенальної превенції. 

Крім того, малеча встигла зробити листівки зі словами вітання для наших захисників.

З приготовленими солодощами діти прийшли в гості, щоб підняти бойовий дух кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, рятує людей та оберігає їхній спокій.

Як дітлахи випікали смачнюче печиво та підтримували українських захисників можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=sPxVe1bR-T8

You cannot copy content of this page