Ми маємо крейсер “Україна”, він недобудований, ми планували зробити з нього музей надводний. А із крейсера “Москва” зробили підводний музей

На Миколаївщині може з’явитися музей на базі недобудованого крейсера, аналогічного “Москві”.

Про це голова Миколаївської ОВ Віталій Кім розповів під час онлайн-брифінгу в медіацентрі “Україна”.

Це дуже показово, що це крейсер “Москва”. Це один із крейсерів такого типу, збудований на заводі тоді ще 61-го Комунару (нині – Миколаївський суднобудівний завод. – Ред.). Там стоять двигуни, які росіяни хотіли купити у нас, ми їх 10 років не віддавали. Сподіваюся, що вони зараз відстануть від нас, і наш крейсер такий же, що стоїть недобудований, будемо використовувати як музей. Тобто плани, що у нас буде надводний музей у Миколаївській області, і буде підводний музей, куди ми відправлятимемо дайверів”, – сказав Кім.

Очільник Миколаївщини також позитивно оцінив знищення російського ракетного крейсера, адже він був реальною загрозою для країни.

“Коли наші кораблі страждають – це погано, а коли страждають кораблі ворога, тим більше коли вони домінують у морі та використовують ці кораблі для обстрілу мирного населення та знищення інфраструктури, – звичайно, я тішуся… Принаймні, на один засіб використання ракет у їх стало менше, це дуже велика ціль. Я радий, що наші ракетні сили відпрацювали цю мету і сподіваюся, відпрацюють і всі інші цілі, якщо вони загрожуватимуть нашій безпеці”, – додав голова Миколаївської ОВА.

You cannot copy content of this page