На Херсонщині окупанти вводять систему перепусток для мешканців регіону

У Херсонській області тимчасова окупаційна військова влада вводить систему перепусток для мешканців регіону.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

За його словами, окупація регіону змусили тимчасово виїхати величезну кількість жителів регіону.

«Це спростило окупантам та колаборантам життя, оскільки виїхало багато активних, патріотично налаштованих громадян, які протестували відкрито та підтримували настрої решти. Це також підвищує ефективність фільтраційних заходів», — зазначив він.

Також, за його словами, зменшилася кількість людей, утримання життєдіяльності яких рано чи пізно окупантам довелося б організовувати, якщо ЗСУ до того часу не встигнуть звільнити території.

«Водночас кількість “щасливих від звільнення” жителів і темпи, з якими вони намагаються вирватися на вільну землю, ламають усю ідеологію окупації та подальших планів створити картинку “братської Херсонщини”, яка проситься “у лоно матінки-росії”», — вважає Соболевський.

Він пояснює, що саме через це не буде гуманітарних коридорів, і практично «стоять дороги», якими жителі намагаються виїхати з території області. Саме тому колаборанти намагаються «розганяти тему» про те, що херсонці повертаються, і водночас впроваджують систему перепусток своєї фейкової адміністрації.

Найближчим часом, швидше за все, можливості виїхати з регіону й надалі скорочуватимуться, додав перший заступник голови облради.

You cannot copy content of this page