На Херсонщині окупанти вводять систему перепусток для мешканців регіону

У Херсонській області тимчасова окупаційна військова влада вводить систему перепусток для мешканців регіону.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

За його словами, окупація регіону змусили тимчасово виїхати величезну кількість жителів регіону.

«Це спростило окупантам та колаборантам життя, оскільки виїхало багато активних, патріотично налаштованих громадян, які протестували відкрито та підтримували настрої решти. Це також підвищує ефективність фільтраційних заходів», — зазначив він.

Також, за його словами, зменшилася кількість людей, утримання життєдіяльності яких рано чи пізно окупантам довелося б організовувати, якщо ЗСУ до того часу не встигнуть звільнити території.

«Водночас кількість “щасливих від звільнення” жителів і темпи, з якими вони намагаються вирватися на вільну землю, ламають усю ідеологію окупації та подальших планів створити картинку “братської Херсонщини”, яка проситься “у лоно матінки-росії”», — вважає Соболевський.

Він пояснює, що саме через це не буде гуманітарних коридорів, і практично «стоять дороги», якими жителі намагаються виїхати з території області. Саме тому колаборанти намагаються «розганяти тему» про те, що херсонці повертаються, і водночас впроваджують систему перепусток своєї фейкової адміністрації.

Найближчим часом, швидше за все, можливості виїхати з регіону й надалі скорочуватимуться, додав перший заступник голови облради.

Related Post

Мережа Brocard позбулась російського власника. Скільки може коштувати угода?Мережа Brocard позбулась російського власника. Скільки може коштувати угода?

Новим власником Brocard став французький парфумерний холдинг Philippe Benacin Holding. Про це Brocard повідомив партнерам у листі, який потрапив у розпорядження профільного видання RAU. Про можливий продаж компанії було відомо

“Не треба нам, всі давним-давно себе показали”, – прокоментувала Тіна Кароліна заборону в’їзду до РФ“Не треба нам, всі давним-давно себе показали”, – прокоментувала Тіна Кароліна заборону в’їзду до РФ

“Не треба нам, всі давним-давно себе показали”, – прокоментувала Тіна Кароліна заборону в’їзду до РФ. Співачка Тіна Кароль має принципову позицію, щодо того, як, де і кому виступати в країні

Росія мобілізує призовників 2004 року народження. ДокументРосія мобілізує призовників 2004 року народження. Документ

Російські окупанти продовжують зазнавати великих втрат на війні проти України. Тому як підкріплення агресор вирішив перекинути в нашу країну призовників 2004 року народження. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ