ЦЕ EASY Україна понад усе На звільненому острові Зміїний українські військові встановили прапор України з посланням окупантам. Фото

На звільненому острові Зміїний українські військові встановили прапор України з посланням окупантам. Фото

У четвер, 7 липня, українські захисники встановили на острові Зміїний у Чорному морі державний прапор України.

Керівник Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Максим Марченко залишив на прапорі послання для російських окупантів. Пише ЦЕ EASY.

Як відомо, на острові розташоване селище Біле Ізмаїльського району Одеської області. Це була єдина територія, що належить до Одеського регіону та захоплена російськими військами. Це сталося першого ж дня війни.

Але зараз острів звільнено і над ним розвивається державний прапор України з таким текстом:

“Пам’ятай, російський військовий корабель, острів Зміїний – це Україна!”.

Також на прапорі стоїть підпис начальника Одеської ОВА Максима Марченка.

Послання для “корабля” залишили не випадково, адже під час захоплення острова 24 лютого екіпаж російського крейсера “Москва” вимагав від українських прикордонників, які боронили острів, здатися. Однак у відповідь вони почули “російський воєнний корабель іди на**й”.

Тож тепер державний прапор України гордо майорить на цьому шматочку суші, нагадуючи ворогові, територією якої країни ця земля є.

Додамо, історичні знімки були оприлюднені українським військовослужбовцем Арутом Папояном, який, найімовірніше, брав участь у важливій для ЗСУ операції. Разом з ним у публікації на Facebook відмічені ще двоє чоловіків, імовірно товариші по службі — Ігор Підкіпний та Геннадій Приходько.

Related Post

Усі ці радісні пости про «бавовну» у Криму. Чому ми радіємо?Усі ці радісні пости про «бавовну» у Криму. Чому ми радіємо?

Ми колись мали квартиру в Криму. Мені вона перейшла в спадщину від бабусі, до якої ми з мамою навідувалися щоліта. Малій мені вона здавалась величезною і найпрекраснішою у світі. Від

Великобританія передасть Україні 6 тисяч ракетВеликобританія передасть Україні 6 тисяч ракет

Лондон виділить Києву 25 млн фунтів на військові потреби та поставить додаткові партії зброї. Великобританія має намір передати Україні для захисту від російської агресії ще 6 тисяч ракет, включаючи протитанкові.

В Японії популярна мережа ресторанів запускає українське меню, частина коштів від продажу піде на допомогу УкраїніВ Японії популярна мережа ресторанів запускає українське меню, частина коштів від продажу піде на допомогу Україні

У боротьбі проти російської агресії Україну підтримує весь світ! Популярна в Японії мережа ресторанів «Монтероза» вирішила підтримати Україну і запустила українське меню. Частину коштів від продажу збираються направляти на гуманітарні