Найдурніший знак зодіаку

Сьогодні ми поговоримо про розумові здібності кожного знака зодіаку. Вам представлений рейтинг – від найрозумніших до більш недалекоглядних представників зодіакального кола.

12 місце
Представники такого знака зодіаку, як Терези беруть від життя тільки те, що їм потрібно і нічого зайвого. Вони розумні, раціональні, мають гарну пам’ять. Терези вельми непогано розбираються у багатьох сферах діяльності, і відмінно володіють навичками, які їм більше до душі. Це цікаві і дотепні співрозмовники.

11 місце
Серед Козерогів дурних людей дуже мало. Вони рідко діють необдумано. У більшості випадків вони прораховують кілька ходів наперед, що, безсумнівно, грає їм на руку. Козероги вміють думати і робити правильні висновки. Тому представників цього знака зодіаку практично неможливо обвести навколо пальця.

10 місце
Одним з найрозумніших знаків є і Скорпіон. У представників цього знака зодіаку видатні здібності виявляються ще з раннього дитинства. Але навіть якщо в школі маленький Скорпіон не вчиться на одні п’ятірки, це зовсім не означає, що йому не вистачає розуму. Це означає лише, що він не вважає за потрібне приділяти більше часу і уваги тому чи іншому предмету.

9 місце
Вкрай цікавий знак зодіаку-Водолій. Водолії люблять пізнавати все нове і цікаве, а тому їх мозок постійно прокачується знаннями. Представники цього знака зодіаку можуть підтримати практично будь-яку тему розмови, так як їх цікавить безліч галузей суспільного життя. Водолії не бувають зациклені на чомусь одному.

8 місце
Мають потребу в постійному саморозвитку і Діви. Але Дівам не хочеться дізнатися абсолютно все. Вони чітко знають, які теми їх цікавлять, і про що необхідно дізнатися побільше. Діви люблять читати книги, дивитися добре зняті фільми, з яких можна винести щось корисне для себе. Вони терпіти не можуть дурних людей, тому що самі не дурні.

7 місце
Від природи мають видатні розумові здібності Леви. Леви з самого дитинства вміють вбирати потрібну інформацію і відсіювати непотрібну. А це є одною з найважливіших навичок для людини. Голова Львів не забита недолугої нісенітницею, і вони здатні мислити раціонально і робити правильні висновки з ситуацій.

6 місце
Овнам постійно хочеться дізнатися більше про популярні речі, які ще до кінця не вивчені. Наприклад, про космос, недоступні місця нашої планети або про приховані здібності людського організму. А ось такі речі, як світова класика і твори мистецтва для Овнів не уявляють великого інтересу.

5 місце
Успішно заповнюють недоліки знань в тій чи іншій сфері такими якостями, як природна кмітливість і почуття гумору. Звичайно, це не самий розумний знак зодіаку, а й дурнями їх теж назвати не можна. Стрільці, скоріше, стоять десь на рівні золотої середини. Це одна з причин того, що оточуючим дуже комфортно спілкуватися з ними.

4 місце
За своєю природою Тельці дуже консервативні. Вони не є прихильниками змін. Тельцям хочеться жити так, як вони звикли, а різні перетворення їм часто здаються безглуздими, незручними і безглуздими. Вони добре розбираються в чомусь, що було створено до них, а відкриття нащадків часто відкидають.

3 місце
Один з водних знаків буває не в міру мрійливий і розсіяний. Зараз мова йде про Рибах. Через свою неуважність Рибам дуже складно зосередитися навіть на важливих для себе речах і добре освоїти навички, які знадобляться їм у майбутньому. Їм рідко вдається вникнути в суть справи і зробити для себе кілька висновків, щоб потім успішно їх застосовувати.

2 місце
Мають дуже вузьке кола мислення Раки. Раки більше зациклені на роботі, потребах першої необхідності, створення сім’ї, і забувають про саморозвиток. Вони не відчувають потреби у вивченні нових навичок, не отримують задоволення від прочитання книг з захоплюючим сюжетом, рідко відвідують музеї, картинні галереї і театри.

1 місце
Часто не під силу правильно направити свої сили і можливості Близнюкам. Близнюки не люблять ламати голову над чимось складним, навіть якщо це складне дійсно цікаво і корисно. Представники цього знака зодіаку більше люблять речі, над якими можна посміятися, які розслаблюють, а не напружують мізки.

Related Post

10 причин, чому батькам потрібно читати книги дітям10 причин, чому батькам потрібно читати книги дітям

Переважна більшість батьків знають, як важливо читати книги маленьким дітям, які ще не вміють читати самостійно. Читання сприяє розвитку мови і уяви, вмінню розпізнавати букви і слова у дітей. Однак

Ось як визначити тип особистості людини, навіть якщо бачиш її вперше, за кілька секунд: просто зверни увагу на те, як вона тримає свій смартфонОсь як визначити тип особистості людини, навіть якщо бачиш її вперше, за кілька секунд: просто зверни увагу на те, як вона тримає свій смартфон

Телефони стали невід’ємною частиною нашого життя, вони замінюють дуже багато речей: будильник, блокнот, фотоапарат, диктофон – і мають ще величезну кількість функцій. Відносини, дружба, робота – все в цьому маленькому

3 чоловічих імені, які відштовхують жінок3 чоловічих імені, які відштовхують жінок

Всі ми знаємо, що чоловічих імен існує незліченна кількість. Деякі з них рідкісні, інші не дуже, якісь із сильною енергетикою, а якісь навпаки. Але є також окрема категорія чоловічих імен

facebook