Найдурніший знак зодіаку

Сьогодні ми поговоримо про розумові здібності кожного знака зодіаку. Вам представлений рейтинг – від найрозумніших до більш недалекоглядних представників зодіакального кола.

12 місце
Представники такого знака зодіаку, як Терези беруть від життя тільки те, що їм потрібно і нічого зайвого. Вони розумні, раціональні, мають гарну пам’ять. Терези вельми непогано розбираються у багатьох сферах діяльності, і відмінно володіють навичками, які їм більше до душі. Це цікаві і дотепні співрозмовники.

11 місце
Серед Козерогів дурних людей дуже мало. Вони рідко діють необдумано. У більшості випадків вони прораховують кілька ходів наперед, що, безсумнівно, грає їм на руку. Козероги вміють думати і робити правильні висновки. Тому представників цього знака зодіаку практично неможливо обвести навколо пальця.

10 місце
Одним з найрозумніших знаків є і Скорпіон. У представників цього знака зодіаку видатні здібності виявляються ще з раннього дитинства. Але навіть якщо в школі маленький Скорпіон не вчиться на одні п’ятірки, це зовсім не означає, що йому не вистачає розуму. Це означає лише, що він не вважає за потрібне приділяти більше часу і уваги тому чи іншому предмету.

9 місце
Вкрай цікавий знак зодіаку-Водолій. Водолії люблять пізнавати все нове і цікаве, а тому їх мозок постійно прокачується знаннями. Представники цього знака зодіаку можуть підтримати практично будь-яку тему розмови, так як їх цікавить безліч галузей суспільного життя. Водолії не бувають зациклені на чомусь одному.

8 місце
Мають потребу в постійному саморозвитку і Діви. Але Дівам не хочеться дізнатися абсолютно все. Вони чітко знають, які теми їх цікавлять, і про що необхідно дізнатися побільше. Діви люблять читати книги, дивитися добре зняті фільми, з яких можна винести щось корисне для себе. Вони терпіти не можуть дурних людей, тому що самі не дурні.

7 місце
Від природи мають видатні розумові здібності Леви. Леви з самого дитинства вміють вбирати потрібну інформацію і відсіювати непотрібну. А це є одною з найважливіших навичок для людини. Голова Львів не забита недолугої нісенітницею, і вони здатні мислити раціонально і робити правильні висновки з ситуацій.

6 місце
Овнам постійно хочеться дізнатися більше про популярні речі, які ще до кінця не вивчені. Наприклад, про космос, недоступні місця нашої планети або про приховані здібності людського організму. А ось такі речі, як світова класика і твори мистецтва для Овнів не уявляють великого інтересу.

5 місце
Успішно заповнюють недоліки знань в тій чи іншій сфері такими якостями, як природна кмітливість і почуття гумору. Звичайно, це не самий розумний знак зодіаку, а й дурнями їх теж назвати не можна. Стрільці, скоріше, стоять десь на рівні золотої середини. Це одна з причин того, що оточуючим дуже комфортно спілкуватися з ними.

4 місце
За своєю природою Тельці дуже консервативні. Вони не є прихильниками змін. Тельцям хочеться жити так, як вони звикли, а різні перетворення їм часто здаються безглуздими, незручними і безглуздими. Вони добре розбираються в чомусь, що було створено до них, а відкриття нащадків часто відкидають.

3 місце
Один з водних знаків буває не в міру мрійливий і розсіяний. Зараз мова йде про Рибах. Через свою неуважність Рибам дуже складно зосередитися навіть на важливих для себе речах і добре освоїти навички, які знадобляться їм у майбутньому. Їм рідко вдається вникнути в суть справи і зробити для себе кілька висновків, щоб потім успішно їх застосовувати.

2 місце
Мають дуже вузьке кола мислення Раки. Раки більше зациклені на роботі, потребах першої необхідності, створення сім’ї, і забувають про саморозвиток. Вони не відчувають потреби у вивченні нових навичок, не отримують задоволення від прочитання книг з захоплюючим сюжетом, рідко відвідують музеї, картинні галереї і театри.

1 місце
Часто не під силу правильно направити свої сили і можливості Близнюкам. Близнюки не люблять ламати голову над чимось складним, навіть якщо це складне дійсно цікаво і корисно. Представники цього знака зодіаку більше люблять речі, над якими можна посміятися, які розслаблюють, а не напружують мізки.

You cannot copy content of this page