Найкоротший, але надзвичайно правдивий тест

Ці овочі  та ягоди знають про нас занадто багато!

Гумористичний, але дуже точний тест на визначення типу особистості. Влучно виявляє ваші основні властивості і риси. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і дайте відповідь лише на два питання.

Що ви більше любите:
1. огірок або помідор;
2. диню або кавун?

От і все.

Результати тесту:

Огірок і диня

Такий вибір більш характерний для чоловіків, ніж для жінок. Чоловіки цього типу мужні і серйозні. Вони рідко потрапляють під вплив і не схильні до алкоголізму. Серед них багато спортсменів і любителів подорожей. Жінка з таким чоловіком буде почувати себе як за кам’яною стіною – його відповідальність поширюється і на сімейні відносини. Такі чоловіки цілеспрямовані і легко досягають поставленої мети. Але у даного типу є і недоліки – огіркової-динному чоловікові бракує романтизму, тому якщо жінка чекає від нього квітів, то їй краще не чекати біля моря погоди, а прозоро натякнути, що хотілося б отримати в подарунок букет. Жінки цього типу часто стають начальниками, але в сімейному житті вони безпорадні, як діти, – погано готують, не вміють розподілити бюджет, не люблять прати і мити посуд. Однак в особі такої жінки чоловік знайде вірну і розуміючу половинку.

Помідор і кавун

Помідорно-кавунові люди веселі і активні. Вони відрізняються підвищеною комунікабельністю, але не завжди бувають рівними в спілкуванні: вибуховість їх характеру нерідко призводить до скандалів. Чоловіки цього типу гурмани. Вони ледачі і воліють тапочки і халат рюкзаку і спальному мішку. Жінки помідорно-кавунового складу емоційні, люблять тварин і домашнє вогнище, з ними поруч завжди тепло і затишно. Вони не вміють плести інтриги, але можуть допустити нетактовність, так як кажуть те, що думають: щирість і ще раз щирість – головна психологічна якість помідорно-кавунових людей.

Огірок і кавун

Люди такого складу постійно відчувають душевний неспокій. Їх зовнішній спокій і стриманість таять в собі внутрішнє напруження. Про таких чоловіків говорять: в тихому омуті чорти водяться. З огіркової-кавуновою людиною живеш як на вулкані – ніколи не знаєш, що буде завтра і яку ідею він зараз виношує. Огірково-кавунові жінки не влаштовують скандалів через дрібниці – вони збирають образи і в один прекрасний день здатні перебити весь посуд в будинку, нерідко об голову бідного чоловіка. Огірково-кавунові люди – найбільш творчий тип. Вони вміють міркувати, серед них часто зустрічаються вчені і винахідники.

Диня і помідор

Якщо вам близькі саме ці плоди – ви врівноважені, тактовні, спокійні. Ви володієте внутрішнім тактом і чуттєвістю. Ви любите гарні речі і маєте відмінний смак. Динно-помідорні чоловіки трішки жіночні. Дуже часто вони стають художниками, музикантами, в загальному, творчість найближче цим людям. Жінки цього складу влюбчиві, вразливі, в любові вони пристрастні і постійні. З помідорно-динних жінок виходять віддані, ніжні і дбайливі дружини. А ось чоловіки, що належать до даного типу, можуть виявитися самозакоханими егоїстами.

P.S. Кращі шлюбні союзи укладаються між:
– чоловіком «диня-огірок» і жінкою «огірок-кавун»;
– чоловіком «диня-помідор» і жінкою «диня-огірок»;
– чоловіком «огірок-кавун» і жінкою «помідор-кавун»;
– чоловіком «помідор-кавун» і жінкою «помідор-диня».

You cannot copy content of this page