Найсильніші кристали (камені) для вашого знаку Зодіаку

Кристали – це природні тіла, які мають певну мікроскопічну молекулярну щільність і структуру, а також різне походження, склад і кольор.

Вони надзвичайно красиві і мають досить багату історію в астрології, гороскопах. З давніх-давен згадувалося про вплив кристалів на зодиаки і про те, як вони можуть принести негативний або позитивний вплив на будь-яку людину. А в деяких ситуаціях також врятувати від смертельних випадків.

З наукової точки зору, кристали, можна назвати рятівниками, але люди вірять в силу, якою вони володіють.

Чим дорожче або красивіше камінь, тим більшою силою він наділяє людину. Він стає щитом, який захищає від будь-якої шкоди, йому поклоняються і вважають священним. Ви повинні розуміти, що не всі кристали і каміння однакові. Деякі зодіаки краще реагують на одні кристали, ніж на інші. Давайте подивимося, які з них краще підходить для різних знаків Зодіаку.

1. Овен
Овен намагається протистояти невпевненості в собі. Іноді в його в голові звучать голоси, які руйнують будь-яку впевненість в собі і інших. Тому кращі кристали, які повинні бути у Овна – це сердолік, цитрин і гранат.

Сердолік допомагає завоювати авторитет і отримати впевненість у собі. Цитрин допомагає поліпшити сон. Гранат покращує витривалість і допомагає впоратися з боязню публічності.

2. Риби
Риби – дуже інтуїтивні люди. Але іноді вони можуть сумніватися у власній інтуїції і думати, що неправі, пророкуючи щось. Саме тоді в гру вступає аквамарин. Крім того, що він є вашим каменем, це ще один з найпотужніших каменів у світі. Аквамарин розвіює ваші сумніви, поглиблює вашу інтуїцію.

Риби – це ще й відносини. Розбиті серця, емоції, викликані коханням, – все це призводить до того, що Риби є тим, ким вони є. У любовних справах вам допоможе хризоколла, оскільки він заспокоює серце і рятує від душевних переживань. Аметист заспокоює і розслабляє розум.

3. Водолій.
Вони поблажливі, енергійні і неймовірно креативні. Їх або люблять або ненавидять. Але іноді їм необхідно вилікуватися від того, що їх недооцінюють. Коли щось в житті йде не так, вам допоможе жовта яшма. Їм також потрібен аметист, щоб зцілити розум і тіло, і привести в рівновагу.

4. Козеріг
Козероги – це люди, які хотіли б бути в контакті зі своїм духовним «я» і найкраще використовувати азурит для контакту зі своїм естетичним «я». Також неймовірно корисним каменем для є хризоліт. Він допомагає в духовному, енергетичному очищенні, що було б дуже корисно. Хризоліт надає спокою, врівноваженості у відносинах, і допомагає боротися з заздрістю. Гранат допомагає впливати на вібрації, усувати негатив і, допомагає омолодити дух.

5. Стрілець.
Любитель пригод, ви завжди хочете втекти в дику природу, чекаючи гострих відчуттів і захоплюючих пригод в кожному куточку світу. Бронзит допоможе вам в цьому.

Зв’язок з душею важливий, так як ви повинні бути вірні собі, інакше іншим людям буде надзвичайно складно прийняти вас таким, яким ви є. Цитрин допомагає в цій ситуації. І, нарешті, бірюза, вона завжди буде вашим провідником, вашим філософом і лицарем у сяючих обладунках, усуваючи перешкоди на шляху.

6. Скорпіон
Запальний і емоційний знак, у вас є ціла історія з керуванням гнівом. Вам потрібна допомога цитрину, аметисту та малахіту.

Цитрин привнесе у ваше життя більше світла, радості і щастя. Малахіт допоможе перетворювати негативні емоції в позитивні, що призведе до емоційного зцілення. Аметист допомагає розблокувати ваш розум, щоб ви були більш відкритими і брали ті речі, які очистили б вашу ауру.

7. Терези
Терези винні в тому, що сумніваються в кожному своєму рішенні, і схильні навіть втрачати через це сон. Ви думаєте, що все, що ви зробите, може негативно вплине на вас, і це зруйнує спокій, з яким ви народилися. Саме тоді в гру вступає лазурит. Він є каталізатором прийняття правильних рішень, про які ви не повинні потім шкодувати.

Точно так же цитрин сприяє вашому достатку і позитиву і гарантує, що ви продовжуєте усвідомлювати переваги, які можуть принести ваші дії. Нарешті, лабрадорит захищає і зберігає вашу ауру здоровою.

8. Діва
Ви сильно відірвані від інших друзів, тому що вам просто не хочеться піклуватися про них. Червона яшма тримає вас в руках і допомагає зберігати холоднокровність. З нею ви випромінюєте спокій і впевненість у собі, коли перебуваєте поруч з людьми.

Кіаніт допомагає підтримувати чакру, так що ви можете вийти за межі своєї зони комфорту і звільнитися від проблем. Нефрит буде підтримувати вас у спокої, стверджуючи, що ви все ще багаті та успішні.

9. Лев
Гранат пробуджує в вас пристрасть, і ви стаєте, як справжній Лев. Тигрове оке зробе вас мудрішими, коли ви стаєте старше, оскільки вони заряджаються і підживлюється сонцем і не впливають на різні атмосферні умови. Сердолік покращує творчі здібності і прагнення до цього. Ви отримаєте музу і натхнення з цим каменем.

10. Рак
Місячний камінь допомагає вам використовувати вільний дух в вашому тілі, наповнює вас енергією і силою. Червона яшма має вирішальне значення для підвищення витривалості і допомагає в несприятливих ситуаціях. Абалон допомагає вам налагодити зв’язок з людьми.

11. Близнюки
Нефрит видаляє з вашого життя будь-яку негативну енергію. Кварц допомагає з’єднати вас з вашим духовним я, допомагає краще зрозуміти себе. Він надає спокою і впевненості в собі, допомагає в прийнятті рішень. Сердолік наповнює свого власника радістю і силою, як духовною так і фізичною.

12. Телець
Перідот допомагає вам, змушуючи відчувати себе більш хоробрим і самовпевненим. Сердолік допомагає вам у позитивному завзятті, поки ви рухаєтеся вперед. Досягнення цілей може бути легшим за допомогою цього незвичайного кристала. А пірит благословляє вашу роботу. У вас все буде виходити, як можна краще.

Related Post

Астролог розповів, жінки яких знаків відлякують чоловіківАстролог розповів, жінки яких знаків відлякують чоловіків

Астрологи вважають, що деяким жінкам не виходить побудувати серйозні стосунки з чоловіками через складний характер. Ними були названі три представника жіночих знаків зодіаку, які відлякують чоловіків. На думку астрологів, жінки,

На роботі Ви не виносите критики?На роботі Ви не виносите критики?

Критичні зауваження навряд чи когось радують. Але для деяких з нас несхвалення керівництва звучить як тяжкий вирок. Звідки така надмірна вразливість? Як прийняти критику і обернути її собі на користь?