Найсильніші кристали (камені) для вашого знаку Зодіаку

Кристали – це природні тіла, які мають певну мікроскопічну молекулярну щільність і структуру, а також різне походження, склад і кольор.

Вони надзвичайно красиві і мають досить багату історію в астрології, гороскопах. З давніх-давен згадувалося про вплив кристалів на зодиаки і про те, як вони можуть принести негативний або позитивний вплив на будь-яку людину. А в деяких ситуаціях також врятувати від смертельних випадків.

З наукової точки зору, кристали, можна назвати рятівниками, але люди вірять в силу, якою вони володіють.

Чим дорожче або красивіше камінь, тим більшою силою він наділяє людину. Він стає щитом, який захищає від будь-якої шкоди, йому поклоняються і вважають священним. Ви повинні розуміти, що не всі кристали і каміння однакові. Деякі зодіаки краще реагують на одні кристали, ніж на інші. Давайте подивимося, які з них краще підходить для різних знаків Зодіаку.

1. Овен
Овен намагається протистояти невпевненості в собі. Іноді в його в голові звучать голоси, які руйнують будь-яку впевненість в собі і інших. Тому кращі кристали, які повинні бути у Овна – це сердолік, цитрин і гранат.

Сердолік допомагає завоювати авторитет і отримати впевненість у собі. Цитрин допомагає поліпшити сон. Гранат покращує витривалість і допомагає впоратися з боязню публічності.

2. Риби
Риби – дуже інтуїтивні люди. Але іноді вони можуть сумніватися у власній інтуїції і думати, що неправі, пророкуючи щось. Саме тоді в гру вступає аквамарин. Крім того, що він є вашим каменем, це ще один з найпотужніших каменів у світі. Аквамарин розвіює ваші сумніви, поглиблює вашу інтуїцію.

Риби – це ще й відносини. Розбиті серця, емоції, викликані коханням, – все це призводить до того, що Риби є тим, ким вони є. У любовних справах вам допоможе хризоколла, оскільки він заспокоює серце і рятує від душевних переживань. Аметист заспокоює і розслабляє розум.

3. Водолій.
Вони поблажливі, енергійні і неймовірно креативні. Їх або люблять або ненавидять. Але іноді їм необхідно вилікуватися від того, що їх недооцінюють. Коли щось в житті йде не так, вам допоможе жовта яшма. Їм також потрібен аметист, щоб зцілити розум і тіло, і привести в рівновагу.

4. Козеріг
Козероги – це люди, які хотіли б бути в контакті зі своїм духовним «я» і найкраще використовувати азурит для контакту зі своїм естетичним «я». Також неймовірно корисним каменем для є хризоліт. Він допомагає в духовному, енергетичному очищенні, що було б дуже корисно. Хризоліт надає спокою, врівноваженості у відносинах, і допомагає боротися з заздрістю. Гранат допомагає впливати на вібрації, усувати негатив і, допомагає омолодити дух.

5. Стрілець.
Любитель пригод, ви завжди хочете втекти в дику природу, чекаючи гострих відчуттів і захоплюючих пригод в кожному куточку світу. Бронзит допоможе вам в цьому.

Зв’язок з душею важливий, так як ви повинні бути вірні собі, інакше іншим людям буде надзвичайно складно прийняти вас таким, яким ви є. Цитрин допомагає в цій ситуації. І, нарешті, бірюза, вона завжди буде вашим провідником, вашим філософом і лицарем у сяючих обладунках, усуваючи перешкоди на шляху.

6. Скорпіон
Запальний і емоційний знак, у вас є ціла історія з керуванням гнівом. Вам потрібна допомога цитрину, аметисту та малахіту.

Цитрин привнесе у ваше життя більше світла, радості і щастя. Малахіт допоможе перетворювати негативні емоції в позитивні, що призведе до емоційного зцілення. Аметист допомагає розблокувати ваш розум, щоб ви були більш відкритими і брали ті речі, які очистили б вашу ауру.

7. Терези
Терези винні в тому, що сумніваються в кожному своєму рішенні, і схильні навіть втрачати через це сон. Ви думаєте, що все, що ви зробите, може негативно вплине на вас, і це зруйнує спокій, з яким ви народилися. Саме тоді в гру вступає лазурит. Він є каталізатором прийняття правильних рішень, про які ви не повинні потім шкодувати.

Точно так же цитрин сприяє вашому достатку і позитиву і гарантує, що ви продовжуєте усвідомлювати переваги, які можуть принести ваші дії. Нарешті, лабрадорит захищає і зберігає вашу ауру здоровою.

8. Діва
Ви сильно відірвані від інших друзів, тому що вам просто не хочеться піклуватися про них. Червона яшма тримає вас в руках і допомагає зберігати холоднокровність. З нею ви випромінюєте спокій і впевненість у собі, коли перебуваєте поруч з людьми.

Кіаніт допомагає підтримувати чакру, так що ви можете вийти за межі своєї зони комфорту і звільнитися від проблем. Нефрит буде підтримувати вас у спокої, стверджуючи, що ви все ще багаті та успішні.

9. Лев
Гранат пробуджує в вас пристрасть, і ви стаєте, як справжній Лев. Тигрове оке зробе вас мудрішими, коли ви стаєте старше, оскільки вони заряджаються і підживлюється сонцем і не впливають на різні атмосферні умови. Сердолік покращує творчі здібності і прагнення до цього. Ви отримаєте музу і натхнення з цим каменем.

10. Рак
Місячний камінь допомагає вам використовувати вільний дух в вашому тілі, наповнює вас енергією і силою. Червона яшма має вирішальне значення для підвищення витривалості і допомагає в несприятливих ситуаціях. Абалон допомагає вам налагодити зв’язок з людьми.

11. Близнюки
Нефрит видаляє з вашого життя будь-яку негативну енергію. Кварц допомагає з’єднати вас з вашим духовним я, допомагає краще зрозуміти себе. Він надає спокою і впевненості в собі, допомагає в прийнятті рішень. Сердолік наповнює свого власника радістю і силою, як духовною так і фізичною.

12. Телець
Перідот допомагає вам, змушуючи відчувати себе більш хоробрим і самовпевненим. Сердолік допомагає вам у позитивному завзятті, поки ви рухаєтеся вперед. Досягнення цілей може бути легшим за допомогою цього незвичайного кристала. А пірит благословляє вашу роботу. У вас все буде виходити, як можна краще.

You cannot copy content of this page