Нарешті стало відомо звідки на Білорусь готувався напад. З россії!

росія планувала військове вторгнення та захоплення території Білорусі.

Про це свідчать документи про підготовку до операції 1 танкової армії росії, отримані військовою розвідкою України.

Так, після фальсифікацій президентських виборів у Білорусі у росії розробили план вторгнення та придушення народних протестів.

Окупація Білорусі планувалася з метою запобігання втягуванню росії «в Європейському континентальному районі в регіональну або широкомасштабну війну з країнами-членами НАТО на Заході».

Одним із доказів підготовки росії до військової агресії є «Легенда до плану на перегрупування з’єднань та військових частин 1 танкової армії в район виконання завдання».

У документі у поставлених завданнях йдеться: «… під виглядом проведення СКШУ «Кавказ-2020», привести органи управління, посилені підрозділи, що входять до складу з’єднань та військових частин армії, підрозділи охорони та забезпечення готовності до виконання бойових (спеціальних) завдань у складі та штатах мирного часу. Висунення в район оперативного призначення здійснити під легендою прикриття про участь у спільному навчанні із збройними силами Республіки Білорусь. Надалі, виходячи з обстановки, що склалася, бути в готовності до виконання спеціальних завдань на території Республіки Білорусь».

You cannot copy content of this page