Ось як визначити тип особистості людини, навіть якщо бачиш її вперше, за кілька секунд: просто зверни увагу на те, як вона тримає свій смартфон

Телефони стали невід’ємною частиною нашого життя, вони замінюють дуже багато речей: будильник, блокнот, фотоапарат, диктофон – і мають ще величезну кількість функцій. Відносини, дружба, робота – все в цьому маленькому пристрої. Задумайся на хвилинку, скільки разів за день ти тримаєш його в руках? Виявляється, важливу роль відіграє те, як саме ти тримаєш свій телефон.

Є чотири основні способи тримати телефон, і, як виявилося, кожен з них відповідає певному типу особистості людини. З’ясуй, до якого типу відносишся ти! Проходячи психологічні тести у вільний час, людина починає краще розуміти себе і часто перебуває в гармонії з оточуючими, а ще це дуже цікаво.

1) Ти тримаєш телефон в одній руці і вводиш текст великим пальцем.

Те, що ти тримаєш телефон однією рукою свідчить про твою багатозадачність. Дисципліна – твоє друге ім’я. Ти прекрасно справляєшся з поставленими завданнями. Ти зібраний, організований, завжди розумієш, що добре, а що погано.

Ти відкрита людина, любиш бути в центрі уваги. А ще ти дуже любиш говорити і розповідати про себе. Але ось вислухати іншу людину – для тебе завдання не з легких. Люди часто ображаються на тебе, ось тільки робиш ти це не спеціально. Ти цінуєш справжню любов і здатний відрізнити її від обману. Твоїй половинці дуже пощастило, адже заради неї ти готовий на все і навіть більше.

2) Ти тримаєш телефон обома руками і вводиш текст великим пальцем.

Це говорить про те, що ти дуже закрита людина. Ти ніколи не попросиш про це, але ти прагнеш уваги, турботи і захисту. Твої почуття знаходяться за сімома замками. Також неохоче ти проявляєш почуття і до своєї половинки, тому вона може відчувати брак любові і турботи. Постарайся бути м’якшим і відкритішим зі своїми близькими, вони тебе точно зрозуміють.

3) Ти тримаєш телефон двома руками, для набору використовуєш два великих пальця.

Ти дуже вразлива людина, часто відчуваєш страх і тривогу. Боїшся зробити щось не так, сказати щось не те. Ти любиш робити все добре, навіть ідеально, але дуже часто переживаєш, що міг щось упустити.

Тобі варто бути менш вимогливим до себе і трохи попрацювати над своєю самооцінкою. Адже з твоїм завзяттям до роботи ти можеш досягти багато чого, не дай невпевненості це зіпсувати! Ти потребуєш партнера, який буде розуміти і підтримувати тебе. Якщо ти будеш відчувати себе впевненим поруч з ним, то це саме та людина! Ти будеш любити його всім серцем, адже ти просто не вмієш робити щось упівсили.

4) Ти тримаєш телефон однією рукою, текст набираєш вказівним пальцем іншої руки.

Ти тиха і спокійна людина, твої дії завжди добре обдумані. Тобі властивий альтруїзм, заради благополуччя інших ти готовий жертвувати своїми інтересами. Ти віддаєш перевагу тиші, домашньому затишку і проведенню часу у вузькому колі друзів. Ти не любиш натовп і галасливі компанії. Так само у тебе і в стосунках: тиха гавань. Сварки, драми, сльози і грюкання дверима – все це не про тебе. Ти вмієш щиро любити і можеш пробачити своїм коханим багато.

Завдяки цьому тесту можна визначити не тільки свій характер, але і тип особистості друзів або навіть незнайомців. Потрібно всього лише звернути увагу на те, як вони тримають свій телефон. Бачиш, все в нашому житті взаємопов’язане і все має якийсь прихований сенс.

You cannot copy content of this page