Отримали запрошення на весілля – наречений друг Роми, наречена нам невідома

Отримали запрошення на весілля – наречений друг Роми, наречена нам невідома. Він бере її з дитиною, що вже мені особисто подобається.

Запрошення красиве – з вензелями, на елітному папері. Приблизно 100 гостей буде, знімають чиюсь садибу, зараз там парк, ресторан і озеро з лебедями.

Гостей просять з’явитися в класичному одязі, краще в пастельних тонах (прописана ця умова прямо в запрошенні, що для мене дивина).

А в сам конверт із запрошенням вставлений маленький листочок, на якому вже простим комп’ютерним шрифтом написане побажання до подарунка – певна сума грошей або конкретний предмет. У нас це кавоварка.

Або еквівалент в певній сумі, прямо ось і так і прописано на листочку: п’ять шість тисяч гривень, або кавоварко от такої моделі ось цієї фірми.

Рома над питанням подарунка і його вартості не роздумує. Прийняв як даність, вирішив купувати, тільки треба ще пошукати таку, як їм захотілося. Щоб Бош, щоб кавомолка була, щоб самим контролювати помел. Ну і щоб стильна, вся така сучасна…

Люблять каву в сім’ї.Весілля – чудова подія. І насправді грошей не шкода, тим більше вони не мої. Не в цьому справа, суть в такій ось ділової подачі, і проханні, вказівці і розпорядженні в одному флаконі. З’явитися, при собі гроші, на собі щось пастельне.

Їсти, пити, танцювати, а об одинадцятій розійтися.Так, там і час прописано – строго з 18 вечора до 11 години вечора. Зрозуміло, оренда погодинна. А може це я від життя відстала а? Просто, досі пам’ятаю весілля в селі. Триста чоловік столи у три ряди і танці до світанку. І всі щасливі…

Related Post

І ось довгоочікувана зустріч. Ми зустрілися біля ресторану, я коли йшла, бачила силует чоловіка, який стояв з величезним букетом квітів. Коли я підійшла, я прочитала в його очах захоплення, а в мене був шок. Стояв чоловік на вигляд близько 60 років, шкіра в’яла, так як він дуже худий, майже мого зросту. У мене зріст 1.75 см і він явно був якось дрібніше мене, я не товста, ні, але у мене склалося враження, що я його набагато більшаІ ось довгоочікувана зустріч. Ми зустрілися біля ресторану, я коли йшла, бачила силует чоловіка, який стояв з величезним букетом квітів. Коли я підійшла, я прочитала в його очах захоплення, а в мене був шок. Стояв чоловік на вигляд близько 60 років, шкіра в’яла, так як він дуже худий, майже мого зросту. У мене зріст 1.75 см і він явно був якось дрібніше мене, я не товста, ні, але у мене склалося враження, що я його набагато більша

Почалося все з того, що рік тому я сиділа на одному форумі. Була злободенна тема і я там прокоментувала, у відповідь мені заперечив чоловік, ми з ним почали активно сперечатися,