Ознаки, які говорять про те, що у Вас сильне біополе

Людей з сильним біополем видно відразу: вони більш цілісні, світлі і статні. Про те, які саме ознаки вказують на те, що у вас або вашого друга сильне біополе, читайте в цьому матеріалі.

Ви мало хворієте
Сильне біополе дає потужну енергетичну захист і підживлення, яке дозволяє зберігати здоров’я міцним. Людину не беруть хвороби, вона швидко відновлюється, щоранку відчуває себе бадьорою і повною енергії. Часті головні болі, схильність до простудних захворювань говорять про те, що біополе слабке.

Ви щасливі
Люди з сильним біополем частіше за інших отримують подарунки долі просто так. Їм не треба важко працювати, щоб досягти своїх цілей (хоча це не говорить про те, що вони ледарі). Такі люди відчувають, куди треба йти, щоб отримати бажане найпростішим способом. Життя немов відчуває їх високий потенціал і балує знову і знову.

Ви позитивні
Ви випромінюєте гарний настрій і дрібні неприємності не зачіпають Вас глибоко. Ніщо не порушує Ваш спокій, і навколишні бачать Вас людиною, яка ніколи не сумує. Звичайно, ви знаєте і про неприємну сторону життя, але вона не бере над вами верх.

Труднощі обходять Вас стороною
До людини з сильним біополем труднощі не липнуть. Звичайно, shit happens, але вкрай рідко. І то помилково.

За Вами йдуть
Люди тягнуться до тих, хто має сильне біополе, і хочуть йти за ним. Неможливо нікого переконати в тому, що Ви сильний, якщо насправді Ваше поле слабке. Тому бажання людей йти за Вами, дотримуватися Ваших порад і правилам – вірна ознака того, що Ви сповнені життєвої енергії.

Ваше тіло сильне і красиве
Людей з доброю енергетикою видно відразу: вони підтягнуті, їх спина рівна, постава королівська. Від таких людей віє внутрішньою силою і здоров’ям, здається, що з ними не пропадеш. Сильне біополе дає хорошу тілесність і бажання бути міцним і здоровим.

Ваше мислення дуже гнучке
Сильне біополе дає своєму власникові здатність мислити ефективно, спираючись на конкретні обставини і ситуації. Мислення такої людини – нешаблонне, гнучке, мозок відкритий всьому новому. Це відбувається, по-перше, тому, що у такої людини багато енергії, якої завжди вистачає на розумові операції, а по-друге, її мозок завжди шукає найкращі варіанти розвитку подій.

You cannot copy content of this page