Показати світові звірства окупантів: актор Шон Пенн знову приїхав до України

Відомий американський актор та режисер Шон Пенн, який був одним із перших голлівудських режисерів, які допомагають Україні, у понеділок, 27 червня, прибув до Києва.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. Пише ЦЕ EASY.

Зазначається, що після столиці знаменитість вирушить у Бучу та Ірпінь. Все для того, щоб ще раз показати світові звірства російських окупантів та на власні очі побачити жахи руйнувань українських міст.

Режисер знімає документальне кіно повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Варто зазначити, що це вже другий візит Шона Пенна до України. Режисер приїжджав у листопаді 2021 року.

Тоді у рамках свого візиту до України він відвідав Донбас, де поспілкувався із військовослужбовцями. Шон Пенн зміг особисто побачити наслідки військової кризи на сході України, відвідавши один із населених пунктів Приазов’я.

Також перебував у Києві першого дня повномасштабного російського вторгнення.

А наприкінці березня приїхав на Львівщину, щоб налагодити роботу своєї благодійної організації. За цей період він мав кілька спілкувань з президентом України Володимиром Зеленським.

Related Post

Воєнний стан та загальну мобілізацію продовжено на 3 місяціВоєнний стан та загальну мобілізацію продовжено на 3 місяці

Верховна Рада проголосувала за продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні до 23 серпня 2022 року. У неділю, 22 травня, парламентарі проголосували за продовження терміну дії воєнного стану на

Зі смаком волошки, бузини та шафрану: в Латвії випустили жовто-блакитне морозиво під назвою Слава УкраїніЗі смаком волошки, бузини та шафрану: в Латвії випустили жовто-блакитне морозиво під назвою Слава Україні

Україну підтримує увесь світ, причому підтримка виражається у найрізноманітніших сферах, від зброї до їжі. Так у Латвії створили надзвичайне морозиво під назвою Слава Україні. Про це повідомили на сторінці виробника

У автобусах близько 300 захисників МаріуполяУ автобусах близько 300 захисників Маріуполя

Reuters повідомляє що автобуси з пораненими з Азовсталі прибули в Новоазовськ (окупована територія). У автобусах близько 300 захисників Маріуполя, понад 50 із них мають серйозні поранення.