Польсько-білоруський кордон знову блокують активісти, черга з фур – на 50 кілометрів

 

На польсько-білоруському кордоні активісти третю добу блокують рух російських та білоруських вантажівок через пункт пропуску Кукурики-Козловичі. Черга з фур розтягнулася вже більш ніж на 50 км.

Про це пише у фейсбуці активістка Ірина Земляна.

“Черга з фур складає 50 км. Нас тримає кордон близько 116 прекрасних людей”, – написала вона в неділю ввечері.

За словами Земляної, протест вирішили продовжити до вівторка, 22 березня.

Минулого тижня активісти вже блокували цей пункт пропуску. Після трьох днів протесту польська поліція відтіснила протестувальників і рух вантажівок через кордон відновився.

Тим часом польські активісти написали петицію до прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, в якій закликали не чекати на рішення інших країн Європи про призупинення торгівлі з агресором, а заборонити рух російських та білоруських вантажівок на кордонах з цими країнами.

“Загроза для Польської держави незрівнянно більша. Російський диктатор уже багато років у своїх висловлюваннях декларує, що Польща перебуває у сфері його імперських амбіцій. Якщо його зараз не затримати в Україні, ніхто у Польщі не буде у безпеці”, – йдеться у петиції.

Related Post

Надзвичайний стан в Угорщині: навіщо це проросійському прем’єру ОрбануНадзвичайний стан в Угорщині: навіщо це проросійському прем’єру Орбану

Нищівний удар по шостому пакету санкцій ЄС від Угорщини: в кулуарах Давоса голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що на саміті за тиждень навряд чи буде рішення по російському

Ужгород не запускатиме роботу аеропорту — Закарпатська ОВАУжгород не запускатиме роботу аеропорту — Закарпатська ОВА

Міжнародний аеропорт “Ужгород” не готовий відновити авіасполучення найближчим часом, бо небо над Закарпаттям закрите так, як і над усією Україною. Про це заявив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, спростовуючи заяву

Як довго зберігається бензин у каністріЯк довго зберігається бензин у каністрі

Дефіцит на паливному ринку змусив багатьох водіїв створювати запаси. Але скільки часу можна зберігати бензин у каністрі? Чи не втратить він своїх властивостей і чим небезпечна їзда на простроченому паливі?