Посольство Мексики українською мовою відмовляє росіянам у візах

Посольство Мексики не просто відмовляє росіянам в отриманні електронної візи. Зовнішньодипломатичне відомство робить це в оригінальній спосіб – громадяни рф отримують відмову українською мовою.

Після того, як росіянин заповнює на сайті посольства анкету на отримання візи до Мексики, на екрані з’являється відмова українською мовою.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди РИА та РБК.

Для оформлення електронного дозволу потрібно заповнити на сайті посольства анкету з особистими даними, включно з громадянством, вказати дати відвідування Мексики.

Якщо вказати громадянство “росія”, то після заповнення анкети на екрані з’являється текст українською мовою, в якій йдеться, що запит “не оброблений”:

“На жаль, змушені повідомити, що ваш запит на отримання електронної авторизації не може бути оброблений. Якщо ви маєте намір поїхати до Мексики, ви можете звернутися дло мексиканського консульства для отримання візи”, – сказано у відмові.

Related Post

Герега, Ярославський, Ложкін та інші. Як український бізнес допомагає Харкову вистоятиГерега, Ярославський, Ложкін та інші. Як український бізнес допомагає Харкову вистояти

На важливі питання, щодо сьогодення у Харкові у інтерв’ю виданню «Forbes. Україна» відповів мер міста Ігор Терехов. Хто з місцевих бізнесменів найбільше допомагає Харкову? Найбільше – народний депутат Ігор Абрамович.

Бабуся з червоним прапором – справжня історія літньої харків’янкиБабуся з червоним прапором – справжня історія літньої харків’янки

Символ російської пропаганди “бабуся з червоним прапором” знайшлася в лікарні Харкова: їй у двір прилетіла міна. Літню жінку-українку, яка з червоним прапором вийшла зустрічати російських військових, російська пропаганда використовує на

Хто дозволив собі заробляти на автівках, які Італія безкоштовно передала Україні?Хто дозволив собі заробляти на автівках, які Італія безкоштовно передала Україні?

Заступник голови однієї з ОВА заробляв на автівках, які Італія безкоштовно передала Україні. Про це повідомили в СБУ. За даними слідства, посадовець сприяв використанню у комерційних цілях автомобілів швидкої медичної