«Повернення»: на Волині переселенець з Харківщини малює патріотичний мурал

Війну кожен цивільний українець переживає по своєму, хтось впадає у депресію, хтось знаходить втіху віддаючи всі сили на волонтерство, хтось занурюється у роботу, є й ті хто поринає з головою у творчість.

Так на Волині переселенець з Харківської області Максим вирішив зробити щось приємне для жителів села Будятичі, що у Поромівській громаді Володимир-Волинського району, які прийняли його як рідного.

Чоловік спільно з викладачем Нововолинського Центру професійно-технічної освіти Світланою малюють величезний патріотичний мурал під назвою «Повернення». Про це повідомили у спільноті «Нововолинськ.Інфо», пише ЦЕ EASY.

Сюжет муралу дуже символічний й надихаючий. Це український край, де росте золота пшениця, зелені луги, тече блакитна й чиста річка.

А в полі дівчина зустрічає свого козака, який повернувся до неї з бою. Є на малюнку й величезний мур й церква.

 

Related Post

Мережа Brocard позбулась російського власника. Скільки може коштувати угода?Мережа Brocard позбулась російського власника. Скільки може коштувати угода?

Новим власником Brocard став французький парфумерний холдинг Philippe Benacin Holding. Про це Brocard повідомив партнерам у листі, який потрапив у розпорядження профільного видання RAU. Про можливий продаж компанії було відомо

Нарешті стало відомо звідки на Білорусь готувався напад. З россії!Нарешті стало відомо звідки на Білорусь готувався напад. З россії!

росія планувала військове вторгнення та захоплення території Білорусі. Про це свідчать документи про підготовку до операції 1 танкової армії росії, отримані військовою розвідкою України. Так, після фальсифікацій президентських виборів у

Дефіциту солі не буде?Дефіциту солі не буде?

Дефіциту солі не буде. Магазини, виробники консервації та мʼяса знаходять альтернативу зупиненому підприємству «Артемсіль». Війна повністю зупинила роботу найбільшого виробника солі в Україні. Серед населення починається паніка, але магазини та