fbpx

Про жінок у чоловічому колективі

«Чим менше жінок в робочому колективі, тим вище ризик сексуальних домагань з боку чоловіків» – цю поширену думку оскаржили соціологи університету штату Огайо (США).

Вчені «проникали» в якості співробітників в колективи 110 підприємств чисельністю від 30 до 5000 чоловік. Вони спостерігали за спілкуванням по службі і фіксували факти сексуального домагання (будь то просте «заступництво» або прямий примус).

З’ясувалося, що жінки частіше піддаються сексуальному домаганню, якщо в колективі приблизно порівну чоловіків і жінок. Ренді Ходсон (Randy Hodson), керівник дослідження, пояснює це тим, що в сексуально збалансованої команді більше можливостей для регулярних і різноманітних контактів між різностатевими співробітниками – на відміну від переважно жіночого (чоловічого) колективу.

Виявилося також, що чим вища посада, яку займає жінка, тим більшому ризику сексуального переслідування вона піддається: мабуть, звиклі домінувати чоловіки не можуть змиритися з таким становищем.

Домагання – це найсильніший фактор стресу, причина втрати працездатності, головного болю та інших проблем зі здоров’ям.

Related Post

Близнюки мають бути в житті кожної людини, на те є причиниБлизнюки мають бути в житті кожної людини, на те є причини

Астрологи виділили цілих 9 якостей, за які Близнюків потрібно любити і поважати. Вони вважають, що кожному з нас необхідно мати в своєму оточенні хоча б одного представника третього знака Зодіаку.

Сумісність знаків зодіаку: гірші пари в астрологіїСумісність знаків зодіаку: гірші пари в астрології

Як відомо, не всі знаки ладнають один з одним. Але одна справа не ладнати і все-таки знаходити компроміс, інше – же не бути здатними навіть на це. Астрологи назвали зодіакальні

Біди і перемогиБіди і перемоги

Неприємності допомагають нам глибше і повніше проживати власне життя. Тепер це науково доведений факт. Неприємності роблять нас сильнішими! І це не просто втішні слова: протягом трьох років 2500 учасників експерименту

facebook