Продав іграшки, щоб допомогти українським військовим: історія 9-річного Святіка з Дніпра

Дев’ятирічний Святослав живе у місті Дніпрі та вже зараз знає, ким буде, коли виросте. Хлопчик мріє стати волонтером, допомагати українцям та військовим.

Зворушливу історію Святіка з великим серцем і світлою душею розповіли на сторінці Повітряне командування “Схід” у Facebook.

Святослав має велику родину. На початку повномасштабного вторгнення він разом з мамою, братиком та двома сестричками виїхав з Дніпра на захід України.А нещодавно сім’я вже разом з татком повернулась до рідного міста.

І маленький дніпрянин, прагнучі зробити щось корисне для країни й допомогти українським воїнам, почав продавати свої іграшки. Таким чином йому вдалось зібрати на сьогодні вже 3 тисячі гривень.

На ці гроші хлопчик вирішив купити різних подарунків українським захисникам і дуже зрадів, коли дізнався, що може зустрітися з військовими особисто.

Святослав мріє стати волонтером. Але ж ми знаємо, що маленький хлопчик з великим серцем – вже Волонтер!

Related Post

Загарбники обстріляли Лисичанський нафтопереробний заводЗагарбники обстріляли Лисичанський нафтопереробний завод

Російські загарбники обстріляли Лисичанський нафтопереробний завод, горять залишки нафтошламу. Про це повідомив керівник Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай та оприлюднив фотографію з місця події. «Росіяни обстріляли Лисичанський нафтопереробний завод.

В українському McDonald’s розповіли, чи відкриються ресторани у серпніВ українському McDonald’s розповіли, чи відкриються ресторани у серпні

Говорити про відкриття ресторанів McDonald’s в Україні у серпні передчасно. Компанія має амбіції відновити роботу в окремих регіонах, але конкретного рішення, планів і графіків відкриття немає. Про це виданню розповіла

Країни ЄС попри ембарго продавали зброю росії: списокКраїни ЄС попри ембарго продавали зброю росії: список

Ще у 2014 році наклали ембарго на експорт зброї з Європи в Росію. Проте країна-агресор ще п’ять років продовжувала купувати зброю у ЄС принаймні до 2020 року. Про це свідчать