Продаватимуть по всьому світу: у Німеччині вийде перша книга про красу природи України

Кожен українець знає, що природа України найгарніша, наймальовничіша і найвеличніша. А тепер про це дізнається й увесь світ. У Німеччині має вийти перша книга про красу природи нашої країни.

Так відомо, що книгу під назвою “The Beauty of Ukraine” (“Краса України”) спільно з українським CP PUBLISHING надрукує німецька компанія teNeues, один із провідних видавців книжок про фотографію, архітектуру, дизайн і мистецтво.

Відомо, що авторкою виступає засновниця видавництва CP PUBLISHING, видавчиня Люсія Бондар. Книга вийде німецькою, українською та англійською мовами. Та її продаватимуть по всьому світу.

“Для багатьох читачок і читачів наша книга стане відкриттям, переосмисленням того, як мало ми знаємо про велику кількість унікальних місць в Україні та їхню історію.

На жаль, багато прекрасних місць, які читач побачить у виданні, зазнали значних пошкоджень під час бойових дій: Херсонська, Одеська, Миколаївська області й нині перебувають під ударом. Навіть природа постраждала в цій безглуздій, жорстокій війні”, – коментує Люсія Бондар.

До книги ввійдуть світлини одеського тревел-фотографа Євгена Самученка. Одна з його світлин, зроблена на Херсонщині, у 2020 році прикрасила розворот травневого номера популярного журналу про подорожі National Geographic Traveller.

У книзі будуть зображені українські озера, річки, каньйони, національні парки, ліси й інші природні об’єкти.

Є й розділ, присвячений симетрії, гармонії та поєднанню кольорів у природі, а також формам, які утворилися через життєдіяльність людей (наприклад, кар’єри).

Related Post

Усі ці радісні пости про «бавовну» у Криму. Чому ми радіємо?Усі ці радісні пости про «бавовну» у Криму. Чому ми радіємо?

Ми колись мали квартиру в Криму. Мені вона перейшла в спадщину від бабусі, до якої ми з мамою навідувалися щоліта. Малій мені вона здавалась величезною і найпрекраснішою у світі. Від

Називала справедливою окупацію: чернігівській блогерці повідомили про підозруНазивала справедливою окупацію: чернігівській блогерці повідомили про підозру

Генпрокуратура повідомила про підозру чернігівській блогерці. Про це йдеться на офіційному Телеграм-каналі Офісу Генпрокурора. Згідно з повідомленням, підозрювана поширювала на своїй Фейсбук-сторінці матеріали, які виправдовували збройну агресію рф проти України

російські нелюди вирішили своїми діями реінкарнувати ГУЛАГ та Освенцімросійські нелюди вирішили своїми діями реінкарнувати ГУЛАГ та Освенцім

путін, вірний послідовник гітлера та сталіна, реалізує в Маріуполі свої збочені мрії. Геноцид, крематорії, гетто, а тепер ГУЛАГ. Це все ми бачимо в місті саме зараз. Стало відомо про чергове