Перейти до вмісту

Продаватимуть по всьому світу: у Німеччині вийде перша книга про красу природи України

Кожен українець знає, що природа України найгарніша, наймальовничіша і найвеличніша. А тепер про це дізнається й увесь світ. У Німеччині має вийти перша книга про красу природи нашої країни.

Так відомо, що книгу під назвою “The Beauty of Ukraine” (“Краса України”) спільно з українським CP PUBLISHING надрукує німецька компанія teNeues, один із провідних видавців книжок про фотографію, архітектуру, дизайн і мистецтво.

Відомо, що авторкою виступає засновниця видавництва CP PUBLISHING, видавчиня Люсія Бондар. Книга вийде німецькою, українською та англійською мовами. Та її продаватимуть по всьому світу.

“Для багатьох читачок і читачів наша книга стане відкриттям, переосмисленням того, як мало ми знаємо про велику кількість унікальних місць в Україні та їхню історію.

На жаль, багато прекрасних місць, які читач побачить у виданні, зазнали значних пошкоджень під час бойових дій: Херсонська, Одеська, Миколаївська області й нині перебувають під ударом. Навіть природа постраждала в цій безглуздій, жорстокій війні”, – коментує Люсія Бондар.

До книги ввійдуть світлини одеського тревел-фотографа Євгена Самученка. Одна з його світлин, зроблена на Херсонщині, у 2020 році прикрасила розворот травневого номера популярного журналу про подорожі National Geographic Traveller.

У книзі будуть зображені українські озера, річки, каньйони, національні парки, ліси й інші природні об’єкти.

Є й розділ, присвячений симетрії, гармонії та поєднанню кольорів у природі, а також формам, які утворилися через життєдіяльність людей (наприклад, кар’єри).