ЦЕ EASY Психологія Прості кроки до збереження внутрішньої рівноваги в конкурентній боротьбі

Прості кроки до збереження внутрішньої рівноваги в конкурентній боротьбі

Як досягти успіху?

Працюючи в середовищі, яке сприяє конкуренції, людина завжди схильна до підвищеного стресу, який, втім, окупається матеріальними благами і кар’єрними перспективами. Однак щоб їх дістати, потрібно підтримувати свої навички і мотивацію в бездоганному стані.

У цій статті ми розповімо Вам, як зберегти внутрішній спокій у висококонкурентному середовищі. А таким є майже будь-яке робоче середовище. Університети щорічно поставляють на ринок праці тисячі свіжих голів з першокласною освітою, в той час, як кількість посад не поспішає рости настільки ж вражаючими темпами.

Безумовно, деякі області розвиваються куди швидше за інших – але це говорить лише про їх більшу затребуваність, але не про те, що робота знайдеться для кожного, хто володіє необхідними навичками і релевантним дипломом. Для отримання бажаної роботи вам знадобиться дещо більше.

Отримайте та покращуйте всі необхідні навички

Завдання будь-якого фахівця – відстежувати останні тренди ринку і забезпечувати відповідність їм власних компетенцій. Як професіонал, Ви повинні прагнути до самодостатності і освоювати навички, що лежать в областях знань, суміжних з вашою основною, а також не забувати про навички роботи з софтом і мовами.

Не забувайте і про те, що кращий спосіб розвивати навик – використовувати його. Також, використання досвіду – кращий спосіб показати, що Ви ним володієте. Не сумнівайтеся, керівництво буде вражено Вашим прагненням до саморозвитку та активністю.

Своєчасно оновлюйте свої резюме і CV

На цю тему були написані тисячі статей. Ви напевно читали не менше сотні з них і самі знаєте, як потрібно складати своє резюме, супровідний лист та CV. І все ж, нагадаємо про важливість їх своєчасного оновлення ще раз.

Ймовірно, працюючи в середовищі з високою конкуренцією, у Вас нечасто видається зайва година на суттєве редагування – тому відбивайте зміни в паперах, як тільки вони відбуваються у Вашій кар’єрі.

Вступайте в професійні об’єднання

Іноді членські внески багаторазово окупаються важливими знайомствами, репутаційними перевагами і іншими несподіваними придбаннями. Чим жорсткішим буде відбір у Вашій професійній сфері, тим вище стане потреба в надійних кадрах – і кращої рекомендації, ніж членство в профспілці, просто не знайти.

Підтримуйте здорові відносини в колективі

Всі ми розуміємо, що навіть в самих напружених конкурентних баталіях, легко виграти битву, програвши війну. Успіху досягають ті, хто мислить в довгостроковій перспективі. Той, хто уважний до потреб своїх колег і підлеглих, а не одного тільки керівництва. Той, хто піклується про свою репутацію, а не прагне до швидкої вигоди.

Просто пам’ятайте про те, що мати своїм пріоритетом кар’єру – це важливо, але ніяк не виключає того, щоб вести життя поза роботою в здоровому ритмі, приділяти увагу своїм друзям і близьким, дозволяти собі своєчасно відпочити.

Зробивши ривок до мети, Ви швидко втомитеся, розтративши всі сили посеред гонки. Рухаючись впевненим і природним темпом, Ви рано чи пізно подолаєте будь-які відстані і перешкоди.

Related Post

Чому ми не любимо зустрічати співвітчизників за кордоном?Чому ми не любимо зустрічати співвітчизників за кордоном?

Почувши рідну мову під час подорожі, ми нерідко відчуваємо ніяковість і навіть досаду, а вибираючи місце для відпочинку, віддаємо перевагу регіону, де «мало своїх». Що змушує нас так роздратовано реагувати

Детективи підвищують самоповагуДетективи підвищують самоповагу

Якщо ви любите детективи, знайте, що у ваших літературних уподобань є пояснення. Звичайно, ми цінуємо цей жанр за те, що захоплюючий сюжет змушує нас переживати цілу гамму емоцій і розпалює

Рейтинг кращих батьків серед чоловіків з точки зору знаків ЗодіакуРейтинг кращих батьків серед чоловіків з точки зору знаків Зодіаку

У той час, як кожен батько наділений своїм власним унікальним та індивідуальним набором рис характеру, ми все як і раніше задаємося питанням: «чи добре ми виконуємо покладені на нас обов’язки?».