Рашисти викрали 3 млн гривень, що призначались на пенсії та інші виплати у відділенні Укрпошти

Російські військові на початку квітня викрали майже 3 мільйони гривень у відділенні Укрпошти у тимчасово окупованому ними Мелітополі. Наразі йдуть переговори про повернення грошей.

Про це у ніч проти неділі, 17 квітня, повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в ефірі загальнонаціонального марафону новин.

За його словами, викрадені гроші призначалися для видачі пенсій, соціальних виплат та заробітних плат.

«Така неприємна місія, але вона є: ведемо переговори з окупантами, щоб повернути ці кошти. Минулого місяця ми виплатили 95% пенсій у Мелітополі, і робитиме все, щоб і цього місяця було так само», — сказав Смілянський.

Офіс генпрокурора України повідомив, що 5 квітня військовослужбовці збройних сил Російської Федерації в окупованому Мелітополі викрали з відділення Укрпошти майже 3 млн грн.

При процесуальному керівництві Запорізької обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ у Запорізькій області.

Related Post

Польща спорудила 50 км паркану на кордоні з БілоруссюПольща спорудила 50 км паркану на кордоні з Білоруссю

У Польщі спорудили вже понад 50 кілометрів паркану на кордоні з Білоруссю. Зафіксували також перші спроби пошкодити його. В одному випадку металевий паркан розрізали, утворивши щілину шириною близько 30 см,

Експрезидента Петра Порошенка не пропустили через держкордонЕкспрезидента Петра Порошенка не пропустили через держкордон

П’ятого президента України Петра Порошенка не пропустили через держкордон України на пункті перетину Рава-Руська. У його політичній силі «Європейська Солідарність» кажуть, що Порошенко їхав з офіційним парламентським відрядженням. Про це