Російські літаки з ядерними бомбами порушили повітряний простір Швеції

Сьогодні, 2 березня, у повітряний простір Швеції увійшли чотири російські літаки – два штурмовики Су-24 у супроводі двох винищувачів Су-27, які вилетіли з калінінградської авіабази. Штурмовики були оснащені ядерною зброєю, “що ясно показали російські пілоти”.

Через напад росії на Україну шведські ВПС були приведені у підвищену готовність і могли завчасно побачити, що пілоти прямують у небо над Готландом, шведським островом у Балтійському морі.

Збройні сили країни відмовилися від офіційних коментарів щодо того, чи були ці два штурмовики оснащені ядерною зброєю, проте заявили, що порушення повітряного простору мало бути навмисним.

“Ми оцінюємо це як свідому дію. Це дуже серйозно, особливо для країни, яка перебуває у стані війни. Ми проаналізували інцидент, і ясно, що я не можу виключити неправильну навігацію, але все вказує на те, що вони навмисно порушили кордони Швеції”, – сказав начальник ВПС Карл-Йохан Едстром.

Порушення шведської території тривало близько хвилини.

Швеція, яка є нейтральною країною і не входить до НАТО, розгорнула два винищувачі JAS 39 Gripen, які зробили знімки російських літаків, які підтвердили, що вони оснащені ядерною зброєю.

Related Post

Папа Римський Франциск закликав зупинити звірську війну в Україні заради спасіння всього людстваПапа Римський Франциск закликав зупинити звірську війну в Україні заради спасіння всього людства

“Війна нищить не лише теперішнє, але й майбутнє. Від початку агресії проти України кожна друга дитина стала біженцем. Це нищить майбутнє, завдає болючі травми найменшим і невинним. В цьому –

Світ не готовий поширювати російську брехню навіть за великі грошіСвіт не готовий поширювати російську брехню навіть за великі гроші

У росії відкрито скаржаться, що втрачають аудиторію, оскільки ніхто у світі вже не хоче поширювати їхню брехню навіть за великі гроші. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Віллу доньки путіна у Франції зробили красивоюВіллу доньки путіна у Франції зробили красивою

У Франції на паркані вілли доньки Путіна з’явилися малюнки українського прапора. Паркан вілли дочки глави рф володимира путіна у французькому Біарріці розмалювали у кольори прапора України. Раніше особняк захопив місцевий