російські нелюди вирішили своїми діями реінкарнувати ГУЛАГ та Освенцім

путін, вірний послідовник гітлера та сталіна, реалізує в Маріуполі свої збочені мрії. Геноцид, крематорії, гетто, а тепер ГУЛАГ. Це все ми бачимо в місті саме зараз.

Стало відомо про чергове нововведення окупантів. Тепер жителі можуть отримати їжу, якщо відбудуть трудову повинність на розборі завалів.

Загарбники тримають увесь Маріуполь в заручниках, і поступово перетворюють його на один великий трудовий табір.

В 1945 році людство ціною десятків мільйонів життів побороло нацизм. Але цей вірус чистого зла відродився в росії. Світ має це зупинити, доки не пізно.

Джерело: Маріупольська міська рада

Related Post

З Азовсталі під російським конвоєм знов рушили автобусиЗ Азовсталі під російським конвоєм знов рушили автобуси

Щонайменше сім автобусів з українськими військовими, які понад 81 день боронили Маріуполь, виїхали 17 травня із заводу «Азовсталь». Їх супроводжує російський конвой. Про це заявляє Reuters з посиланням на свідка.

Герега, Ярославський, Ложкін та інші. Як український бізнес допомагає Харкову вистоятиГерега, Ярославський, Ложкін та інші. Як український бізнес допомагає Харкову вистояти

На важливі питання, щодо сьогодення у Харкові у інтерв’ю виданню «Forbes. Україна» відповів мер міста Ігор Терехов. Хто з місцевих бізнесменів найбільше допомагає Харкову? Найбільше – народний депутат Ігор Абрамович.