Самий гулящий знак Зодіаку – хто він

Астрологи впевнені, що багато рис характеру людина отримує від зірок, світил на небосхилі в момент його народження.

Знаки зодіаку наділяють особистість особливими якостями, які відрізняють їх від інших. Одні мають природну сміливість і харизму, інші ж більш доброзичливі або хитрі. Виявляється, від зірок залежить навіть вірність і відносини з коханими.

Є кілька знаків зодіаку, які не вважають зраду чимось особливим. Для таких людей вірність у стосунках не є підтвердженням любові. Вони можуть бути ідеальними друзями і коханцями, але чекати і вимагати від них вірності не варто. Астрологи назвали самий гулящий знак зодіаку серед чоловіків і жінок. Хто ці люди і чи дійсно вони не підходять для серйозних стосунків?

Самі невірні жінки
Більшість представниць прекрасної статі є берегинями домашнього вогнища. За своєю природою, жінки мало схильні до зрад і рідко вибирають шлях свободи. Однак навіть серед них є знаки зодіаку, які не дуже трепетно ​​ставляться до вірності серед партнерів. Найбільш гулящими серед них вважаються Овни й Терези.

Овни
Чарівні, активні і схильні до експериментів, леді цього знака, завжди готові кинутися в пучину пристрастей. Вони підуть на зраду, якщо це обіцяє їм нові враження. Найчастіше вони гуляють від своїх улюблених виключно з інтересу і цікавості.

Завдяки природній обережності та хитрості, жінки-Овни рідко виявляються в центрі скандалів і любовних трикутників. Вони знайдуть безліч способів приховати адюльтер і зберегти сім’ю.

Терези
Жінки, народжені восени, мають дивовижну харизму. Від природи вони отримали безліч подарунків, серед яких: врівноважений характер, почуття справедливості, легкість в спілкуванні, швидкість розуму, невичерпна фантазія. Жінки-Терези рідко наважуються на відверту зраду. Найчастіше вони вважають за краще флірт, який може бути досить відвертим. Супутникам буде складно змиритися з такою поведінкою своєї коханої, але змінити ставлення своєї другої половинки до протилежної статі вони не зможуть.

Виною всьому – їх постійне бажання бути на виду, природну чарівність і легкість в спілкуванні. Жінки цього знака завжди будуть в центрі уваги, адже вона їм просто необхідна.

Самі невірні чоловіки
Представники кількох знаків зодіаку абсолютно не знають, що таке вірність. Незважаючи на те, що багато чоловіків заперечують моногамію, гулящими назвати їх складно. Однак деякі знаки, серед яких Близнюки, і Риби, постійно шукають нові пригоди, і рідко можуть зберігати вірність і проявляти щиру прихильність лише одному партнеру.

Близнюки
Чоловіки, народжені під знаком Близнюки, люблять і цінують особисту свободу. Астрологи вважають, що саме тому вони рідко стають вірними чоловіками. Подружня вірність для них є умовністю, якої вони легко нехтують.

Чоловіки-Близнюки рідко зберігають вірність одному партнеру. Вони готові на зраду в будь-який момент, адже не вважають її чимось особливим і перешкодою в любові. Через цю рису характеру чоловіки знака постійно знаходяться в пошуку нових вражень, що нерідко стає причиною самотності.

Риби
Цей знак зодіаку багато астрологи називають не тільки самим легковажним а й самим гулящим. Це пов’язано з тим, що чоловіки-Риби рідко відчувають будь-які почуття. Вони здатні пристосовуватися, тому завжди знаходять найлегший шлях в досягненні своїх цілей.

Чоловіки-Риби не вважають зраду зрадою, адже швидко забувають про свої обіцянки і вчинки. Любов і вірність для них не представляють якої-небудь цінності, тому вони можуть змінювати партнерів легко і без жалю. Їх егоїзм нерідко стає причиною самотності в зрілі роки.

Слід врахувати, що всі люди мають і іншші індивідуальні риси характеру.

На думку астрологів, не всі люди, народжені під перерахованими вище знаками, готові на зраду. Однак представники деяких з них найчастіше бувають викриті в невірності.

Навіть якщо ваш партнер знаходиться в списку найбільш гулящих знаків зодіаку, не варто відразу розривати відносини. Всі люди мають свій індивідуальний характер, а також моральні і етичні установки.

You cannot copy content of this page