Сербія відмовилась поки запроваджувати санкції проти рф і нагадала Європі у чому її унікальність

Сербія наразі не може запровадити санкції проти росії. Про це на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив президент Сербії Олександр Вучич, повідомляє сербський телеканал РТС.

«Зараз немає такої можливості. Я не знаю, що буде в майбутньому, і як все буде. Я не з тих, хто клянеться, а потім не виконує, я більше люблю робити щось, а не клястися», — сказав Вучич.

Він наголосив, що Сербія — єдина країна в Європі, яка має власну незалежну політику — не проросійську, не прозахідну. Також сербський президент додав, що Сербія є єдиною європейською країною, яка зазнала нападу НАТО.

«Ви зараз говорите про територіальну цілісність України. 23 роки тому ви так не говорили (про територіальну цілісність Сербії, — ред.). Ви повинні прийняти унікальність Сербії тому, що тільки Сербію бомбили і атакували країни НАТО, багато хто з них є членами ЄС», — зазначив Вучич.

Related Post

Євросоюз запровадить 6-й пакет санкцій проти рф до 9 травняЄвросоюз запровадить 6-й пакет санкцій проти рф до 9 травня

Європейський Союз впритул наблизився до схвалення нового пакету обмежень щодо росії та Білорусі за розв’язування війни проти України. Новий пакет антиросійських санкцій представники країн-членів ЄС отримають у найближчі дні. Після

Молдова звернулася із вимогою до рф та попросила у всього світу підтримкиМолдова звернулася із вимогою до рф та попросила у всього світу підтримки

Молдова вимагає виведення військ рф із Придністров’я та просить світ підтримати її! Про це заявила Президентка країни Майя Санду. «Молдова є нейтральною країною, її нейтралітет закріплений у Конституції. Його підтримує

Загроза вторгнення Білорусі залишається високою, супротивник перекидає до кордону “Іскандери”Загроза вторгнення Білорусі залишається високою, супротивник перекидає до кордону “Іскандери”

За даними Генштабу ЗСУ, білоруські війська ведуть розвідку у напрямку міст Волинської та Рівненської областей. За даними Збройних сил України, зараз зберігається висока ймовірність вторгнення військ Білорусі на Волинському напрямку.